Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Siedem Ósmych”
19 marca 2019
Wycieczka do Zakładu Uzdatniania Wody w Bogucinie
20 marca 2019

Ciao Polish friends, cześć Italian friends!

Uczniowie  klas 5d, 5e, 5f kontynuują realizację projektu e-Twinning, który rozpoczęli na początku roku szkolnego. W trakcie projektu uczniowie wymieniają się listami ze swoimi kolegami ze szkoły Scuola Primaria Renzo Cattaneo z Turynu we Włoszech. To już kolejna wymiana korespondencji między naszymi szkołami, podczas której uczniowie opisują siebie, swoje hobby, formy spędzania czasu wolnego, miejsce zamieszkania oraz rodzinę. W ubiegłym tygodniu dotarły do naszej szkoły listy od przyjaciół z Włoch. Tym razem zadaniem uczniów będzie odpisanie na listy i stworzenie własnych kartek świątecznych z życzeniami na Wielkanoc. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie nie tylko doskonalą umiejętność czytania, pisania i komunikowania się w języku angielskim, ale również poznają nowych przyjaciół oraz kulturę i tradycje innego dla nich kraju.

Agnieszka Socha, Mariola Stańczak

Komentarze są wyłączone.