IGRZYSKA RADOŚCI W SP 6
19 czerwca 2017
TEATRALNIE
21 czerwca 2017

Czytanie łączy pokolenia

W tym roku szkolnym nauczyciele  naszej szkoły w ramach  akcji  pt. „Czytanie łączy pokolenia” czytali najmłodszym dzieciom z przedszkoli miejskich wybrane utwory oraz przypomnieli dorosłym zalety głośnego czytania. Akcja pokazała, jak ważne relacje wytwarzają się podczas wspólnego spędzania czasu z książką.  Przedszkolaki z przyjemnością i w skupieniu słuchały bajek, a następnie odpowiadały na pytania. Spotkania okazały się wspaniałym doświadczeniem zarówno dla przedszkolaków jak i nauczycieli. W tym roku czytaliśmy w Przedszkolu Miejskim nr 10, 2 oraz naszym Pszczółkom.

Dziękuję za wspólne chwile spędzone z książką Pani Joannie Skicińskiej oraz Pani Annie Gawrońskiej.

Agnieszka Jóźwicka

”Czytajmy dzieciom 20 minut dziennie. Codziennie”!

Dodaj komentarz