Uśmiech
0C WYGRAĆ CHCE … !
30 maja 2014
MARTA – DRUGA W POWIECIE!
2 czerwca 2014

ALL AROUND THE WORLD … :)

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszej szkole grupę uczniów i nauczycieli z partnerskiej szkoły w Istambule. Nasi goście uczestniczyli w lekcjach angielskiego, muzyki i matematyki. Odwiedziliśmy również Kołobrzeską pracownię ceramiki, Gdańsk, Gdynię i Sopot. Uczniowie i ich opiekunowie włączyli się w organizację „Dni Europejskich”, podczas których nauczyliśmy się tradycyjnego tańca tureckiego i mogliśmy skosztować tradycyjnej potrawy tureckiej. Najprawdopodobniej uczniowie CERVE KOLEJI przywieźli ze sobą upały, które towarzyszyły nam podczas wizyty.

Serdeczne podziękowania kieruję do rodziców goszczących uczniów z Istambułu w swoich domach. Dziękuję za zaangażowanie i wiele ciepła okazanego podczas wizyty. Gorące podziękowania dla nauczycieli i uczniów zaangażowanych w wymianę.

Anna Bujak

Zdjęcia: Mirosław Piesik

Dodaj komentarz