Warsztaty ekologiczne
11 grudnia 2019
Trzeci dzień w Berlinie
12 grudnia 2019

Drugi dzień w Berlinie

Drugi dzień naszej berlińskiej przygody rozpoczęliśmy od zwiedzenia wyspy muzealnej, przyglądając się pięknej Ńefretete i wielu egipskim zabytkom. Następniewszyscy głodni przygód wyruszyliśmy odkrywać tajemnice najsławniejszej berlińskiej katedry i kościoła Pamięci Cesarza Wilhelma.Bogatsi o tę wiedzę udaliśmy się do najbardziej wyczekiwanego przez dzieci miejsca, jakim był ogród zoologiczny. Po wyczerpującym spacerze, podczas którego przygladalismy się życiu zwierząt, płazów i gadów, wybraliśmy się na świąteczny jarmark, aby spróbować słynnej kiełbaski oraz dziecięcego grzańca. Po całym dniu intensywnego zwiedzania, wszyscy razem odpoczywaliśmy, relaksujący się na basenie.

Tekst: Julia Połędziewska

 

Komentarze są wyłączone.