Niezwykła kartka świąteczna
18 grudnia 2018
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
18 grudnia 2018

„Dzieciaki do rakiet”   Głosuj na nasz film od dziś do 18 grudnia codziennie!

Głosuj na nasz film od dziś do 18. grudnia codziennie!

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas i KONKURS promujące aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki gry w tenisa w ramach lekcji wychowania fizycznego i specjalne szkolenia dla nauczycieli.

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu. Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów, rodziców i nauczycieli powstał film, w którym pokazaliśmy jakie korzyści niesie ze sobą aktywność fizyczna i zachęcamy  w nim do uprawiania sportu. O zdobyciu nagrody zdecyduje ilość głosów oddanych codziennie w głosowaniu internetowym.

Liczymy na głosy uczniów, nauczycieli, rodziców, przyjaciół i osób przypadkowych, którym spodoba się nasz film codziennie. Dziękujemy:)