Warsztaty kulinarne…
10 lutego 2019
Uwaga! Zasady naboru do oddziałów przedszkolnych i szkoły w roku szkolnym 2019/20120
11 lutego 2019

„Dzieciaki do rakiet”

Z przyjemnością prezentujemy sprzęt sportowy, który wygraliśmy wspólnie w konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Sporych rozmiarów przesyłka zawierała zestaw 20 rakiet tenisowych juniorskich Babolat Nadal Junior, zestaw piłeczek Babolat oraz dwie siatki tenisowe Tretorn. W wygranej jest też udział nauczycieli w bezpłatnym szkoleniu przygotowującym do prowadzenia zajęć.

Kolejny raz dziękujemy za zaangażowanie w powstanie filmu wielu osobom związanym z naszą szkołą, tacie Filipa i Mai, dzięki któremu firma HI STUDIO  zrealizowała nasz filmik.

Brawa dla wszystkich, którzy tak skutecznie głosowali na osiągnięcie wspólnie 12 miejsca wśród ponad sześciuset szkół!

 

J.Łabińska M.Romaniuk B.Rosińska J.Skicińska

Komentarze są wyłączone.