Warsztaty kulinarne…
10 lutego 2019
Uwaga! Zasady naboru do oddziałów przedszkolnych i szkoły w roku szkolnym 2019/20120
11 lutego 2019

„Dzieciaki do rakiet”

Z przyjemnością prezentujemy sprzęt sportowy, który wygraliśmy wspólnie w konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Sporych rozmiarów przesyłka zawierała zestaw 20 rakiet tenisowych juniorskich Babolat Nadal Junior, zestaw piłeczek Babolat oraz dwie siatki tenisowe Tretorn. W wygranej jest też udział nauczycieli w bezpłatnym szkoleniu przygotowującym do prowadzenia zajęć.

Kolejny raz dziękujemy za zaangażowanie w powstanie filmu wielu osobom związanym z naszą szkołą, tacie Filipa i Mai, dzięki któremu firma HI STUDIO  zrealizowała nasz filmik.

Brawa dla wszystkich, którzy tak skutecznie głosowali na osiągnięcie wspólnie 12 miejsca wśród ponad sześciuset szkół!

J.Łabińska M.Romaniuk B.Rosińska J.Skicińska