Ruch to zdrowie!
14 marca 2017
Zajęcia kreatywne
14 marca 2017

Dzień Babci i Dziadka

Już tradycją stało się coroczne świętowanie w naszym przedszkolu Dnia Babci i Dziadka. To dobra tradycja 🙂 Tym razem Pszczółki przygotowały przedstawienie o Nowym i Starym Roku, Porach Roku, Miesiącach i Dniach Tygodnia. Tematyka może trochę nietypowa, jak na takie święto, ale wiążąca się z tym, czego przedszkolaki przez ostatni czas uczyły się w przedszkolu… Myślimy, że wszystkim gościom bardzo się spodobało 🙂 Były też piękne piosenki, tańce, prezenty i słodki poczęstunek. Na koniec przedstawienia Wnuczki i Wnukowie zadedykowały i zaśpiewały specjalną piosenkę dla Babć i Dziadków i był to najbardziej wzruszający moment..

Dziękujemy wszystkim licznym Gościom za przybycie! Ledwo co zmieściliśmy się w naszej Auli… Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc,zaangażowanie, upieczone ciasta, dekorację, zdjęcia, sprzęt nagłaśniający… D z i ę k u j e m y !

Dodaj komentarz