Klasy V odkrywaj膮 pi臋kno przyrody w Lipiu
4 czerwca 2018
Olimpiada Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie
4 czerwca 2018

Dzie艅 Dziecka w 0b i 0c馃惗馃馃惎

W tym radosnym dniu obie grupy wybra艂y si臋 do Koszalina, aby zobaczy膰 na w艂asne oczy, jak powstaj膮 ich ukochane przytulanki.聽馃Zwiedzili艣my Fabryk臋 Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz.馃惞
Dzieci prze艣ledzi艂y ca艂膮 lini臋 produkcyjn膮 maskotek. Ogl膮da艂y projekty, wycinanie formy, szycie i wypychanie sylikonem. Teraz ju偶 wiedz膮 ,dlaczego s膮 takie mi臋ciutkie馃榾. Na koniec wzi臋艂y udzia艂 w konkursie. Zadaniem grup by艂a poprawna odpowied藕 na trzy pytania , kt贸re sprawdza艂y ich uwa偶ne s艂uchanie podczas zwiedzania.馃聽Obie grupy poradzi艂y sobie bezb艂臋dnie.聽馃帀聽W nagrod臋 otrzyma艂y dwa wielkie mi艣ki, kt贸re zamieszkaj膮 w przedszkolu.馃惢馃惢聽To by艂a bardzo weso艂a i pouczaj膮ca wycieczka.馃懄馃懅
Ma艂gorzata Ja艂oszy艅ska
Ma艂gorzata Kapica

Dodaj komentarz