Klasy V odkrywają piękno przyrody w Lipiu
4 czerwca 2018
Olimpiada Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie
4 czerwca 2018

Dzień Dziecka w 0b i 0c🐶🦁🐯

W tym radosnym dniu obie grupy wybrały się do Koszalina, aby zobaczyć na własne oczy, jak powstają ich ukochane przytulanki. 🧐Zwiedziliśmy Fabrykę Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz.🐹
Dzieci prześledziły całą linię produkcyjną maskotek. Oglądały projekty, wycinanie formy, szycie i wypychanie sylikonem. Teraz już wiedzą ,dlaczego są takie mięciutkie😀. Na koniec wzięły udział w konkursie. Zadaniem grup była poprawna odpowiedź na trzy pytania , które sprawdzały ich uważne słuchanie podczas zwiedzania.🤔 Obie grupy poradziły sobie bezbłędnie. 🎉 W nagrodę otrzymały dwa wielkie miśki, które zamieszkają w przedszkolu.🐻🐻 To była bardzo wesoła i pouczająca wycieczka.👦👧
Małgorzata Jałoszyńska
Małgorzata Kapica

Dodaj komentarz