Zeróweczki w bibliotece szkolnej
2 czerwca 2017
Dzień Mamy i Taty w wykonaniu II f
4 czerwca 2017

Dzień Dziecka w klasach III…

Z okazji Dnia Dziecka na boiskach szkolnych „ORLIK” w Budzistowie, zagościły klasy trzecie. Dzięki Panu Rafałowi Łaseckiemu  trenerowi, mogliśmy się zintegrować co było naszym celem i aktywnie spędzić ten dzień.  Zabawa zaczęła się od zebrania w lesie drzewa na rozpalenie grilla, tym zadaniem zajęli  się chłopcy pod opieką Pana Rafała.W tym samym czasie dziewczynki w rytm muzyki rozgrzewały atmosferę tańcami. Będący obok plac zabaw był kolejną atrakcją. Po rozpaleniu ogniska chłopcy wkroczyli na boisko do piłki nożnej. Przygotowani przez trenera jak prawdziwi zawodnicy rozpoczęli mecz. Część dzieci mogła skorzystać ze sprzętu sportowego i aktywnie uczestniczyć w zabawie na innych boiskach. Po tak aktywnym popołudniu przyszedł czas na gorące kiełbaski z grilla, które były pieczone przez Rodziców, za co bardzo dziękujemy. Nie zapomnimy tego dnia. Za pomoc, zaangażowanie Rodziców i panu Rafałowi  bardzo dziękujemy .

Wychowawcy klas trzecich

Dodaj komentarz