Na ten dzień dzieci czekały już od dawna. W związku z tym, że pogoda spłatała nam wczoraj figla, musieliśmy trochę zmodyfikować nasze plany. Na początku wybraliśmy się na pyszne lody, ale później zmuszeni byliśmy powrócić do szkoły. Zamiast pikniku nad morzem nasi pomysłowi i kreatywni uczniowie zorganizowali sobie piknik na korytarzu. Resztę czasu spędziliśmy grając w ulubione gry planszowe, wspólnie się bawiąc oraz oglądając film. Nie mogło również zabraknąć aktywności fizycznej, a więc były także gry i zabawy sportowe. Choć za oknem padał deszcz to nasze humory dopisywały! Był to dzień beztroski, zabawy i śmiechu! Szkoda, że czas miło spędzony, tak szybko mija! Dobrze, że kolejny Dzień Dziecka będzie już za rok.

Mariola Polak, Elżbieta Kociela