Dzień Dziecka w klasach III…
3 czerwca 2017
Dzień Dziecka
4 czerwca 2017

Dzień Mamy i Taty w wykonaniu II f

W środę 31 maja uczniowie klasy II f zaprosili swoich rodziców na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Dla rodziców były piosenki, wierszyki i scenki kabaretowe, można by rzec „z życia wzięte”. Podczas uroczystości panowała atmosfera radości i wdzięczności. Niewielu rodziców potrafiło powstrzymać ulatujące łzy wzruszenia, szczęścia i dumy ze swoich pociech. Młodzi artyści zostali nagrodzeni przez widzów gromkimi brawami. Po występie uczniowie wręczyli swoim najbliższym samodzielnie wykonane upominki: koszyczki z kwiatkami, wzorzyste krawaty, obrazki na ścianę oraz jednorazowe bony na różne „usługi” do wykorzystania przez rodziców. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękuję moim uczniom za zaangażowanie i wspaniały występ artystyczny.

Dodaj komentarz