A MOŻNA INACZEJ? A TRZEBA!
10 października 2017
Śladami Słowian i Wikingów
11 października 2017

Dzień pełen wrażeń :-D

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu postanowili rozpocząć swoją działalność charytatywną w bieżącym roku szkolnym od organizacji wycieczki do Kołobrzegu dla podopiecznych Centrum Wspierania Rodziny „Dom Pod Świerkiem” w Białogardzie.

7 października 2017 r. wychowankowie wraz ze swoimi wychowawcami przyjęli nasze zaproszenie. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od pobytu w Parku Rozrywki Zieleniewo – Dziki Zachód. Tam czekały na nas ciekawe niespodzianki i atrakcje, takie jak: zwiedzanie mini ZOO, przejażdżka na koniu, szaleństwa na autodromie, próba ujarzmienia byka rodeo, wizyta w beczce śmiechu, przejażdżka beczkowozem i autem terenowym, a na koniec dopadła wszystkich gorączka złota. W międzyczasie mogliśmy ogrzać się przy ognisku i zjeść gorące kiełbaski z grilla. Po tak intensywnie spędzonym czasie udaliśmy się do szkoły, gdzie czekał na nas pyszny gorący obiad. A na deser niespodzianka! Słodki poczęstunek – lody. Z tak najedzonymi brzuszkami mogliśmy odpocząć i zrelaksować się seansem filmowym w Kinie Wybrzeże. Ostatnim punktem wycieczki był pobyt w Aquaparku Milenium. Tam zostawiliśmy resztki naszych sił. Zabawa i radość towarzysząca wszystkim dzieciom była cudownym podsumowaniem tego pięknego dnia. To był naprawdę udany dzień.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Magdalena Jarnicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *