A MOŻNA INACZEJ? A TRZEBA!
10 października 2017
Śladami Słowian i Wikingów
11 października 2017

Dzień pełen wrażeń :-D

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu postanowili rozpocząć swoją działalność charytatywną w bieżącym roku szkolnym od organizacji wycieczki do Kołobrzegu dla podopiecznych Centrum Wspierania Rodziny „Dom Pod Świerkiem” w Białogardzie.

7 października 2017 r. wychowankowie wraz ze swoimi wychowawcami przyjęli nasze zaproszenie. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od pobytu w Parku Rozrywki Zieleniewo – Dziki Zachód. Tam czekały na nas ciekawe niespodzianki i atrakcje, takie jak: zwiedzanie mini ZOO, przejażdżka na koniu, szaleństwa na autodromie, próba ujarzmienia byka rodeo, wizyta w beczce śmiechu, przejażdżka beczkowozem i autem terenowym, a na koniec dopadła wszystkich gorączka złota. W międzyczasie mogliśmy ogrzać się przy ognisku i zjeść gorące kiełbaski z grilla. Po tak intensywnie spędzonym czasie udaliśmy się do szkoły, gdzie czekał na nas pyszny gorący obiad. A na deser niespodzianka! Słodki poczęstunek – lody. Z tak najedzonymi brzuszkami mogliśmy odpocząć i zrelaksować się seansem filmowym w Kinie Wybrzeże. Ostatnim punktem wycieczki był pobyt w Aquaparku Milenium. Tam zostawiliśmy resztki naszych sił. Zabawa i radość towarzysząca wszystkim dzieciom była cudownym podsumowaniem tego pięknego dnia. To był naprawdę udany dzień.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Magdalena Jarnicka

Dodaj komentarz