Dzień Kropki
1 października 2017
Dzień głośnego czytania
1 października 2017

Dzień Przedszkolaka

20 września świętowaliśmy na sportowo Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zorganizowaliśmy Olimpiadę Małego Przedszkolaka. I tura odbyła się w sali. Pszczółki brały udział w takich konkurencjach jak Wyścig Żółwi, Wyścig Kotów, Wieszanie Prania na czas i Hokejowy Tunel. Przedszkolaki wykonały też czarodziejską pracę plastyczną: wyczarowały swoje imiona!
Na drugą turę olipmiady zaprosiliśmy dzieci na podwórko. Czekały tu na nie różne „slalomowe” zadania 🙂
Na placu zabaw Pani Małgosia z zerówki i Siostra Tereska zamieniła chętne Pszczółki w Kotki 😉
A w sali, po drugim śniadaniu, Przedszkolaki miały słodki poczęstunek, za który dziękujemy bardzo Mamie Anielki, Pani Ramonie Aleksiuk!
Niech żyją nam Przedszkolaki!

Dodaj komentarz