Spotkanie z muzyką ?
1 października 2018
Międzynarodowy Dzień Muzyki
2 października 2018

„Dziś w bibliotece wielka zabawa, bo pierwszak książkę pierwszą dostawał”

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy I „b” odwiedzili bibliotekę szkolną. Pani Agnieszka Jóźwicka zapoznała dzieci z pomieszczeniem biblioteki, jej przeznaczeniem i regulaminem czytelnika. Wspólnie z panią pierwszoklasiści ustalili najważniejsze zasady postępowania z książką. Następnie każdy uczeń został „pasowany” na czytelnika i mógł sobie wypożyczyć wybraną przez siebie książkę. Na koniec każdy otrzymał pamiątkową zakładkę.

Dziś dołączyliśmy również do konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, którego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania i pasji do czytelnictwa wśród najmłodszych oraz wsparcie szkoły i rodziców w motywowaniu do tego dzieci.

Mariola Polak

 

Komentarze są wyłączone.