European day of languages 26 september
Ogródek dydaktyczny🌱
28 września 2020

Erasmus +

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu otrzymała dofinansowanie na realizację trzech  projektów,  które są  współfinansowane przez Unię Europejską w ramach sektora edukacji szkolnej, partnerstwa strategiczne– współpraca szkół programu Erasmus +.

Tytuły projektów: „Myths on the board”, ”Message is got’’, „Sustainable cities: past and present’’.

Zgodnie z założeniami projektów, czas trwania przedsięwzięć będzie  obejmował okres 2 lat. Projekty  skierowane  są  do uczniów  naszej szkoły i będą  realizowane w formie zajęć pozalekcyjnych, zajęć szkolnych oraz indywidualnie przez uczniów.  W ramach projektów przewiduje się krótkoterminowe wyjazdy do  szkół partnerskich: we Włoszech, w Portugalii,  Chorwacji ,Turcji, Grecji, Francji , Hiszpanii i Łotwy. Wyjazdy będą opłacane z grantu otrzymanego przez szkołę. Zapraszamy uczniów z klas 6,7 i 8 do współpracy w realizacji działań projektowych.

Anna Bujak , Agnieszka Socha , Mariola Stańczak