Z wizytą w kopalni
11 października 2018
100-lecie wolnej Polski
12 października 2018

Euroweek – dzień pierwszy

Pierwszy dzień zajęć na Euroweek za nami. Było wesoło i intensywnie! Odbyło się wiele ciekawych zajęć, podczas których uczniowie poznali kraje  naszych wolontariuszy, dowiedzieli się wiele o ich położeniu geograficznym, ludności, muzyce i kulturze  – wszystko w języku angielskim! Kolejne zajęcia miały charakter integracyjny – zawieraliśmy znajomości z uczniami z uczniami z Lubina – ich efektem był wspólny „SHOW TIME” czyli występy artystyczno – muzyczne. Ciekawym wyzwaniem było określenie swoich mocnych i słabych stron oraz sformułowanie oczekiwań wobec „Euroweek”.  Co do jednego byliśmy zgodni: chcemy uczyć się języka angielskiego i dobrze się przy tym bawić!

Dzień zakończył się integracyjną dyskoteką.

Komentarze są wyłączone.