20 – LECIE SZKOŁY W BERLINIE!
2 października 2015
FESTYN INTEGRACYJNY „JESIENNY ZAWRÓT GŁOWY”!
6 października 2015

FAJNE LEKCJE EKOLOGII…

W dniach 16 – 18.09.2015 roku na terenie naszego miasta, odbywały się EKO TARGI KOŁOBRZEG 2015. Uczniowie z klas I c, I d, IVa, IVd, Vd i klas VI – tych  mieli okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych, ktorych celem była nauka poprzez zabawę. Dzieci poznały zasady ochrony środowiska, segregacji odpadów, oszczędzania zasobów naturalnych. Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Woda źródłem życia'”, klasy lV i V w warsztatach ,,Drugie źycie t-shirta”, zaś klasy starsze odwiedziły Autobus Energetyczny i Planetarium. Było super, było ekstra, wyjątkowo, fantastycznie.
Czekamy na więcej takich wydarzeń.

ZESPÓŁ PRZYRODNICZY

Zdjęcia: Małgorzata Kowalczyk, Kinga Mojsiewicz, Paulina Szczerba

Dodaj komentarz