„ Mała pomoc- wielka radość” ❤️
Lekcja z Native spekarem w klasie 8b i 8c
10 października 2018

FESTYN

Było wesoło i kolorowo. Na przybyłych czekało całe mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Tak w wielkim skrócie można opisać festyn integracyjno – prozdrowotny  „W teren po zdrowie”, który 5 października 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu. Festyn to jedna ze sztandarowych imprez szkoły. Zawsze gromadzi tłumy uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół placówki. Tak było i tym razem…

Spotkanie na festynie było również okazją do prezentacji zadań, które oddziały przedszkolne oraz klasy I-III realizują w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o tematyce patriotycznej, uczniowie z klas I-III wraz z wychowawcami przedstawili „modę patriotyczną” prezentując wojskowe mundury, a później wspólnie zasadzono „Drzewo pamięci” jako symbol życia i wolności.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji festynu, a w szczególności Uczniom i Rodzicom uczniów Szkoły Podstawowej nr 6, na których zawsze możemy liczyć. Całkowity dochód z festynu przeznaczony zostanie na „Zieloną Siłownię” dla naszych uczniów, a zebraliśmy 7250,00.

Już dziś zapraszamy na następny FESTYN do SP 6 !!!