Świąteczne czytanie, czyli „Czytelniczy Kalendarz Adwentowy”
30 listopada 2017
Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem
30 listopada 2017

Gość na lekcji języka angielskiego

W Andrzejki dnia 30.11.2017r. odwiedził klasę 7C wyjątkowy gość Andy, który pochodzi z Californii w USA. Musieliśmy zmierzyć się z trudnym zadaniem, polegającym na dyskusji z obcokrajowcem. Rozmowa przebiegała w języku angielskim poruszaliśmy różne tematy i zadawaliśmy mnóstwo rozmaitych pytań. Rozmawialiśmy z nim między innymi o jego życiu w Ameryce, jego zainteresowaniach, poglądach politycznych, podróżach, jedzeniu. Tym samym zrealizowaliśmy cel naszego projektu edukacyjnego „English in practice”. Nauczyliśmy Andy’ego wymawiać po polsku  trudne słowa i nasze łamańce językowe. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę.

                                                                                                                    

  Klasa 7C

Dodaj komentarz