Poszukiwacze przygód…
19 czerwca 2017
Czytanie łączy pokolenia
20 czerwca 2017

IGRZYSKA RADOŚCI W SP 6

Dzieci uwielbiają zabawy ruchowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zaplanowano i zorganizowano imprezę rekreacyjno – sportową w postaci „Igrzysk Radości” dla klas I – III. Stworzyło to okazję do szlachetnego współzawodnictwa, integrowania klas i propagowania bezpiecznych zabaw.        W programie uczniowie wzięli udział w następujących konkurencjach: „Fortuna kołem się toczy”, „Bieg śpiocha”, „Gąsienica”, „Rydwany”, „Hokej kurczaka” i „Taniec z balonem”. W konkurencjach brały udział również panie, które dzielnie wspierały swoich podopiecznych.

Atmosfera była wspaniała. Dzieci bawiły się doskonale. Na ich twarzach gościł uśmiech. Po wyczerpujących zmaganiach dzieci otrzymały nagrody dla klas. Dowodem na to, że zabawa była udana są przedstawione poniżej zdjęcia.

Dodaj komentarz