”DZIEŃ DOBRY”…mówi Jimu :)
12 stycznia 2018
Wizyta 0c w szkolnej czytelni
29 stycznia 2018

Inna lekcja biologii

Dnia 4 stycznia 2018 lekcję biologii w klasie 7b gościnnie poprowadziła Pani stomatolog, Iwona Ilnicka – Mohamad. Opowiedziała ona o podstawowych przyczynach powstawania próchnicy i zaprezentowała nam różnego rodzaju zdjęcia, które pozwoliły bardziej poznać ową chorobę. Z lekcji dowiedzieliśmy się również o głównych powikłaniach bakteryjnej choroby zakaźnej zębów i o tym, jak ich uniknąć. W trakcie lekcji nie zabrakło również pokazu prawidłowego czyszczenia jamy ustnej. Pani Iwona przygotowała w ramach niespodzianki prezent dla każdego ucznia klasy w postaci szczoteczki do zębów, który przyda się nam do wykorzystywania w praktyce wiedzy, którą przekazała Nam Pani dentystka.
Po dzwonku opuściliśmy klasę z uśmiechem. Mamy nadzieję, iż Pani stomatolog jeszcze Nas odwiedzi. Na pamiątkę owych zajęć zrobiliśmy sobie zdjęcie i wręczyliśmy laurkę.

Besna Mohamad, uczennica klasy 7b

Dodaj komentarz