ZAPROSZENIE
12 czerwca 2014
BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ!
17 czerwca 2014

IVA I IVC W BERLINIE :)

W dniach 2.06.­ – 6.06.2014r. dwie klasy czwarte gościły w Berlinie w ramach projektu FAIR FRIENDS 2014r. Głównym punktem pobytu był udział w turnieju piłkarskim na kształt mistrzostw świata w Brazylii. Klasa IVc, która reprezentowała Brazylię wywalczyła wicemistrzostwo świata!!! Klasa IVa w barwach Australii doszła w pięknym stylu aż do 1/8 finału. Poza emocjami piłkarskimi na uczniów czekały też inne atrakcje. Zaproszeni byli przez swoje klasy partnerskie (Janusz Korczak – ­Grundschule i Löwenzahn­ Schule w Berlinie Neukölln do różnego rodzaju aktywności (plac zabaw, hala wspinaczkowa). Poza wizytą w partnerskich szkołach mogli też poznać najpiękniejsze zakątki Berlina i jego zabytki. Dużo radości sprawiła im też wizyta w zoo.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie w projekt wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Nauczycielom (w szczególności p. Małgosi Kowalczyk, p. Barbarze Rosińskiej i p. Beacie Bryl). Patrząc na uśmiech na twarzach naszych uczniów można stwierdzić: WARTO BYŁO!

Monika Dąbrowska-Piesik

Dodaj komentarz