RUCH TO ZDROWIE W KLASIE IA
23 listopada 2017
Kurs Pierwszej Pomocy
23 listopada 2017

„Jesienne listki”

Jesień to piękna kolorowa pora roku, o której jest wiele piosenek i wierszy. Dlatego też pięciolatki z 0c przygotowały dla swoich rodziców inscenizację pod  tytułem „Jesienne listki”.  Opowiada ona o przygotowaniach zwierząt do zimy i o kolorowych, roztańczonych listkach, z którymi rozmawia Pani Jesień. Dzieci  same zrobiły scenografię. Namalowały duże drzew , na których poodbijały dłonie umoczone kolorową farbą. O ciekawe przebrania zadbali rodzice. Trzeba przyznać, że wykazali się dużą pomysłowością. Każde z dzieci nauczyło się swojej roli i pięknie ją przedstawiło.  Listki tańczyły, zwierzęta grały na instrumentach i śpiewały. Na koniec wszyscy zatańczyli i zaśpiewali jesienną cza-czę.  To było bardzo miłe, wspólnie spędzone popołudnie. ? ??

Małgorzata Kapica

Dodaj komentarz