Kadra pedagogiczna

  Imię i Nazwisko Stanowisko E-mail
1. Hybel-Manturewicz Dorota Wicedyrektor, informatyka, przyroda d.hybel-manturewicz@sp6kg.pl
2. Adamiak Renata Pedagog r.adamiak@sp6kg.pl
3. Aleksandrowicz Marta Edukacja wczesnoszkolna, psycholog m.aleksandrowicz@sp6kg.pl
4. Baran Ewa Nauczyciel oddziału zerowego e.baran@sp6kg.pl
5. Barańczak Monika Nauczyciel świetlicy, język polski m.baranczak@sp6kg.pl
6. Beder Wiesława Matematyka, informatyka w.beder@sp6kg.pl
7. Bogdanowicz Monika Nauczyciel przedszkola m.bogdanowicz@sp6kg.pl
8. Bogdanowicz Piotr Wychowanie fizyczne p.bogdanowicz@sp6kg.pl
9. Bogdańska Joanna Język polski j.bogdanska@sp6kg.pl
10. Bryl Beata Nauczyciel świetlicy b.bryl@sp6kg.pl
11. Bujak Anna Język angielski a.bujak@sp6kg.pl
12. Chłodnicka Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna e.chlodnicka@sp6kg.pl
13. Cholka Dariusz Wychowanie fizyczne d.cholka@sp6kg.pl
14. Dąbrowska-Piesik Monika Język niemiecki m.dabrowska-piesik@sp6kg.pl
15. Elert Monika Język polski m.elert@sp6kg.pl
16. Elert – Sowa Magdalena Język polski m.elert-sowa@sp6kg.pl
17. Gawrońska Anna Edukacja wczesnoszkolna a.gawronska@sp6kg.pl
18. Górnisiewicz Agnieszka Historia a.gornisiewicz@sp6kg.pl
19. Grygiel Beata Plastyka b.grygiel@sp6kg.pl
20. Hałasa Ewa Nauczyciel wspomagający e.halasa@sp6kg.pl
21. Hryniewicka Magdalena Język angielski m.hryniewicka@sp6kg.pl
22. Jałoszyńska Małgorzata Nauczyciel oddziału zerowego m.jaloszynska@sp6kg.pl
23. Jarnicka Magdalena Wychowanie fizyczne m.jarnicka@sp6kg.pl
24. Jóźwicka Agnieszka Nauczyciel biblioteki, historia a.jozwicka@sp6kg.pl
25. Kapica Małgorzata Nauczyciel oddziału zerowego m.kapica@sp6kg.pl
26. Karel Magdalena Nauczyciel przedszkola m.karel@sp6kg.pl
27. Kitowska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna m.kitowska@sp6kg.pl
28. Klepuszewska Monika Socjoterapeuta m.klepuszewska@sp6kg.pl
29. Kopczyńska-Maj Iwona Przyroda, biologia, historia i.kopczynska-maj@sp6kg.pl
30. Kowalczyk Małgorzata Przyroda, geografia m.kowalczyk@sp6kg.pl
31 Kryszczak Beata Edukacja wczesnoszkolna b.kryszczak@sp6kg.pl
32. Książek Oliwia Edukacja wczesnoszkolna, biologia, wychowanie do życia w rodzinie o.ksiazek@sp6kg.pl
33. Kujawa Edyta Chemia, język niemiecki, edubal e.kujawa@sp6kg.pl
34. Kulińska Kamila Nauczyciel wspomagający k.kulinska@sp6kg.pl
35. Kurz Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna e.kurz@sp6kg.pl
36. Labińska Jolanta Język niemiecki j.labinska@sp6kg.pl
37. Lisowski Henryk Fizyka h.lisowski@sp6kg.pl
38. Magdzińska Agnieszka Matematyka a.magdzinska@sp6kg.pl
39. s. Matyjaszczyk Teresa Religia t.matyjaszczyk@sp6kg.pl
40. Michalska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna k.michalska@sp6kg.pl
41. Muszyńska Monika Matematyka, informatyka m.muszynska@sp6kg.pl
42. Muża Wojciech Nauczyciel świetlicy, muzyka w.muza@sp6kg.pl
43. Narbuntowicz Aneta Religia a.narbuntowicz@sp6kg.pl
44. Ostrowska Agnieszka Informatyka a.ostrowska@sp6kg.pl
45. ks. Pająk Bartłomiej Religia b.pajak@sp6kg.pl
46. Parus Żaneta Edukacja wczesnoszkolna z.parus@sp6kg.pl
47. Piesik Mirosław Nauczyciel świetlicy m.piesik@sp6kg.pl
48. Polak Mariola Edukacja wczesnoszkolna m.polak@sp6kg.pl
49. Romaniuk Marta Muzyka, rytmika m.romaniuk@sp6kg.pl
50. Rosińska Barbara Wychowanie fizyczne b.rosinska@sp6kg.pl
51. Rosołowska Paulina Edukacja wczesnoszkolna p.rosolowska@sp6kg.pl
52. Schulz Ewa Matematyka e.schulz@sp6kg.pl
53. Skicińska Joanna Wychowanie fizyczne j.skicinska@sp6kg.pl
54. Sobczak Urszula Język polski, historia u.sobczak@sp6kg.pl
55. Sobczuk-Harasz Aleksandra Nauczyciel świetlicy, logopeda a.sobczuk-harasz@sp6kg.pl
56. Socha Agnieszka Język angielski a.socha@sp6kg.pl
57. Staniszewska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna m.staniszewska@sp6kg.pl
58. Stańczak Mariola Język angielski m.stanczak@sp6kg.pl
59. Szczerba Paulina Matematyka, zajęcia techniczne p.szczerba@sp6kg.pl
60. Wieczorek Martyna Edukacja wczesnoszkolna m.wieczorek@sp6kg.pl
61. Zasada Iwona Edukacja wczesnoszkolna i.zasada@sp6kg.pl
62. Ziętek Agata Logopeda a.zietek@sp6kg.pl