Kadra pedagogiczna

  Imię i Nazwisko Stanowisko E-mail
1. Hybel-Manturewicz Dorota Wicedyrektor, informatyka, przyroda d.hybel-manturewicz@sp6kg.pl
2. Adamiak Renata Pedagog r.adamiak@sp6kg.pl
3. Ziętek Agata Logopeda a.zietek@sp6kg.pl
4. Jóźwicka Agnieszka Nauczyciel biblioteki, historia a.jozwicka@sp6kg.pl
5. Aleksandrowicz Marta Edukacja wczesnoszkolna m.aleksandrowicz@sp6kg.pl
6. Baran Ewa Nauczyciel oddziału zerowego e.baran@sp6kg.pl
7. Barańczak Monika Nauczyciel świetlicy m.baranczak@sp6kg.pl
8. Beder Wiesława Matematyka, informatyka w.beder@sp6kg.pl
9. Bogdanowicz Monika Nauczyciel przedszkola m.bogdanowicz@sp6kg.pl
10. Bogdanowicz Piotr Wychowanie fizyczne p.bogdanowicz@sp6kg.pl
11. Bogdańska Joanna Język polski j.bogdanska@sp6kg.pl
12. Bujak Anna Język angielski a.bujak@sp6kg.pl
13. Bryl Beata Nauczyciel świetlicy b.bryl@sp6kg.pl
14. Chłodnicka Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna e.chlodnicka@sp6kg.pl
15. Cholka Dariusz Wychowanie fizyczne d.cholka@sp6kg.pl
16. Dąbrowska-Piesik Monika Język niemiecki m.dabrowska-piesik@sp6kg.pl
17. Elert Monika Język polski m.elert@sp6kg.pl
18. Gawrońska Anna Edukacja wczesnoszkolna a.gawronska@sp6kg.pl
19. Grygiel Beata Plastyka b.grygiel@sp6kg.pl
20. Hałasa Ewa Nauczyciel wspomagający e.halasa@sp6kg.pl
21. Hryniewicka Magdalena Język angielski m.hryniewicka@sp6kg.pl
22. Jałoszyńska Małgorzata Nauczyciel oddziału zerowego m.jaloszynska@sp6kg.pl
23. Jarnicka Magdalena Nauczyciel wspomagający m.jarnicka@sp6kg.pl
24. Kapica Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna m.kapica@sp6kg.pl
25. Karel Magdalena Nauczyciel przedszkola m.karel@sp6kg.pl
26. Kitowska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna m.kitowska@sp6kg.pl
27. Klepuszewska Monika Socjoterapeuta m.klepuszewska@sp6kg.pl
28. Kopczyńska-Maj Iwona Przyroda, historia i.kopczynska-maj@sp6kg.pl
29. Kowalczyk Małgorzata Przyroda m.kowalczyk@sp6kg.pl
30. Kryszczak Beata Edukacja wczesnoszkolna b.kryszczak@sp6kg.pl
31 Kujawa Edyta Język niemiecki, edubal e.kujawa@sp6kg.pl
32. Kurz Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna e.kurz@sp6kg.pl
33. Książek Oliwia Edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wychowanie do życia w rodzinie o.ksiazek@sp6kg.pl
34. Labuhn Małgorzata Religia m.labuhn@sp6kg.pl
35. s. Matyjaszczyk Teresa Religia t.matyjaszczyk@sp6kg.pl
36. Michalska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna k.michalska@sp6kg.pl
37. Mojsiewicz Kinga Język angielski k.mojsiewicz@sp6kg.pl
38. Muszyńska Monika Matematyka, informatyka m.muszynska@sp6kg.pl
39. Muża Wojciech Nauczyciel świetlicy w.muza@sp6kg.pl
40. Narbuntowicz Aneta Język polski, religia a.narbuntowicz@sp6kg.pl
41. Ostrowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna, informatyka a.ostrowska@sp6kg.pl
42. ks. Pająk Bartłomiej Religia b.pajak@sp6kg.pl
43. Parus Żaneta Edukacja wczesnoszkolna z.parus@sp6kg.pl
44. Piesik Mirosław Nauczyciel świetlicy m.piesik@sp6kg.pl
45. Polak Mariola Edukacja wczesnoszkolna m.polak@sp6kg.pl
46. Pyda Janina Religia j.pyda@sp6kg.pl
47. Romaniuk Marta Muzyka, rytmika m.romaniuk@sp6kg.pl
48. Rosińska Barbara Wychowanie fizyczne b.rosinska@sp6kg.pl
49. Rosołowska Paulina Edukacja wczesnoszkolna p.rosolowska@sp6kg.pl
50. Schulz Ewa Matematyka e.schulz@sp6kg.pl
51. Skicińska Joanna Wychowanie fizyczne j.skicinska@sp6kg.pl
52. Sobczak Urszula Język polski, historia u.sobczak@sp6kg.pl
53. Sobczuk-Harasz Aleksandra Język niemiecki, nauczyciel świetlicy a.sobczuk-harasz@sp6kg.pl
54. Staniszewska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna m.staniszewska@sp6kg.pl
55. Stańczak Mariola Język angielski m.stanczak@sp6kg.pl
56. Szczerba Paulina Matematyka, zajęcia techniczne p.szczerba@sp6kg.pl
57. Zasada Iwona Edukacja wczesnoszkolna i.zasada@sp6kg.pl