ZBIÓRKA DARÓW DLA ZWIERZĄT
17 listopada 2018
” Z czego Polacy mogą być dumni”?
17 listopada 2018

KLASA  I A  i I D W KOSZALINIE W BAŁTYCKIM TEATRZE DRAMATYCZNYM ORAZ W BLISKIM SPOTKANIU Z  PIĘKNYMI KOLOROWYMI PTAKAMI CZYLI PAPUGARNIA

15 listopada uczniowie klas I a i I d uczestniczyli w wycieczce do Koszalina. Wygodnym i bezpiecznym  autokarem, z uśmiechem i dobrym humorem, ruszyliśmy w drogę.  Najpierw wizyta w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym  w którym obejrzeliśmy bardzo ciekawy, lalkowy i interaktywny spektakl pt. O Ignasiu, który nie lubił szkoły” Po spektaklu zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia teatru gdzie dzieci poznały jak wygląda to miejsce zza kulis. Pan Rafał, który nas oprowadzał, w ciekawy sposób opowiedział o specyfice pracy aktora, reżysera, scenografa, inspicjenta… Dzieci zobaczyły rekwizyty  oraz piękne i różnorodne kostiumy  teatralne. Drugim ciekawym miejscem, które zwiedziliśmy w Koszalinie to PAPUGARNIA… spotkanie z pięknymi kolorowymi ptakami…  zobaczcie sami…

J. Wiśniewska, E. Chłodnicka

Komentarze są wyłączone.