Konkurs „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”
15 maja 2017
Święto Ziemi – lekcja przyrody inaczej ;)
16 maja 2017

Koncert instrumentalny „Dzieci dzieciom”

Dnia 12 maja o godz. 9.00 odbył się w naszej szkole koncert instrumentalny pod hasłem „ Dzieci dzieciom”. Odbiorcami muzyki były dzieci z oddziałów zerowych, a wykonawcami uczniowie naszej szkoły, którzy jednocześnie uczęszczają do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu. Dzieci usłyszały wiele utworów zagranych na instrumentach takich jak: skrzypce, gitara, klarnet, pianino, wiolonczela.

Publiczność wykazała się ogromnym skupieniem  i zainteresowaniem w czasie koncertu, za co im bardzo dziękuję.

Wykonawcom: Hani Korzeniewskiej, Tymkowi Gliszczyńskiemu, Łucji Jachimowskiej, Hani Dojlidko, Zuzi Woźniak, Weronice Pawliszcze i Mateuszowi Romaniuk, dziękuję za piękne wykonanie utworów i życzę sukcesów w  dalszej nauce.

Nauczyciel muzyki  Marta Romaniuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *