„Portret mojego nauczyciela”
14 marca 2018
Balon z CO2 – doświadczenia uczniowskie
15 marca 2018

Konkurs Czytelniczy dla klas III pt. „Magiczne podróże po literaturze”

 13 marca 2018 roku już po raz drugi w naszej szkole odbył się  Konkurs Czytelniczy dla klas III pt. „Magiczne podróże po literaturze”. Drużyny trzyosobowe  musiały wykazać się dużą znajomością treści utworów. Były krzyżówki, rebusy,  puzzle, test wiedzy   i wiele innych zadań. Inspiracją wszystkich konkurencji  były lektury, wiersze i książki dla dzieci. Głównym celem konkursu było przede wszystkim promowanie czytelnictwa, rozbudzanie pasji czytania, umiejętne przekazywanie  zapamiętanych wiadomości, a także  kształtowanie   współzawodnictwa i współdziałania.

Po wszystkich konkurencjach wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I m. – klasa 3f

II m. –klasa 3b

III m. –klasa 3a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.  A.Jóźwicka, A.Ostrowska

Dodaj komentarz