Projekt PEN PAL w klasie 6b
14 listopada 2018

KONKURS NA RODZINNY WIENIEC ADWENTOWY

KONKURS NA RODZINNY WIENIEC ADWENTOWY

Serdecznie zapraszamy  wszystkich naszych uczniów do udziału w organizowanym przez naszą szkołę Powiatowym Konkursie na Rodzinny Wieniec Adwentowy, którego celem jest upowszechnianie tradycji związanych z adwentem, kultywowanych w krajach niemieckojęzycznych, ale który ma przede wszystkim na celu wspólną zabawę rodzinną.

Trzeba stworzyć wieniec adwentowy  Na piękne wieńce czekamy do 3.12.2018. Technika prac dowolna, oceniane będą kreatywność oraz estetyka pracy. Jury ogłosi wyniki 6.12.2018.

Wszystkie wieńce zostaną przeznaczone do sprzedaży podczas kiermaszu świątecznego, a uzyskane fundusze przekazane zostaną na cele charytatywne.

Każdą pracę należy opisać, podając: imię i nazwisko autora, klasę, nazwę i adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna.

Prace należy składać do nauczycieli języka niemieckiego.

Jury przyzna nagrody rzeczowe za miejsca I-III, organizator przewiduje również wyróżnienia.