„Londyn- budowle przestrzenne” – rozstrzygnięcie konkursu
25 października 2018
Klasa 4b i pocztówki z Francji:)
28 października 2018

Konkurs piosenki patriotycznej „Wyśpiewać Polskę” dla klas II

25 października w naszej szkole uczniowie klas II uczestniczyli w konkursie piosenki patriotycznej „Wyśpiewać Polskę”. Było to kolejne zadanie, które zrealizowaliśmy w ramach międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała”. Celem konkursu było przybliżenie historii naszego kraju poprzez poznanie piosenek związanych z różnymi wydarzeniami historycznymi.  Była to także doskonała okazja dla uczniów do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich przed publicznością. Uczniowie od dawna przygotowywali się do śpiewu i  prezentowali się wspaniale. Jury miało trudne zadanie z rozstrzygnięciem konkursu. A oto jego wyniki.

I miejsce ex aequo zajęli:

  • Marcel Wysocki z klasy IIa
  • Lena Więckowska, Zofia Matysiak z klasy IIa
  • Łucja Adaszyńska, Aniela Krekora, Klara Kołodyńska z klasy IIb
  • Zuzanna Wasilewska, Dobrosława Szulakiewicz, Jagoda Mielczarek, Piotr Pluta,

Bruno Adamski z klasy IIc

  • Pola Sottek, Piotr Jachimowski z klasy IId

Wyróżnienie otrzymali:

Aleksander Błaszczuk, Antonina Witek, Jan Kromka, Anna Erbacher, Shanell Balde, Magdalena Stępień, Irmina Siwek

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Elżbieta Kociela, Beata Kryszczak

 

 

Komentarze są wyłączone.