UCZEŃ W ROLI NAUCZYCIELA W KLASIE IIID :)
18 grudnia 2014
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA!
18 grudnia 2014

KONKURS „ANIOŁ W BIELI” ROZSTRZYGNIĘTY!

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – techniczny pod tytułem: „ANIOŁ W BIELI”.  Przeznaczony był dla uczniów klas I – VI. W konkursie wzięło udział 43 uczestników. Zgłoszone prace zachwycają pięknem, estetyką, różnorodnością technik i materiałów użytych do wykonania prawdziwych arcydzieł, które będzie można podziwiać w sali do religii. Komisja konkursowa w składzie: nauczyciel plastyki – Beata Grygiel, pedagog szkolny – Renata Adamiak oraz nauczyciel języka angielskiego – Kinga Mojsiewicz wybrała laureatów konkursu:

  • Maria Węgłowska Vc
  • Kasper Franaszek Ia
  • Michasia Carewicz Ib
  • Szymon Bednarski Vc
  • Malwina Kurek Ib
  • Miłosz Kowalkowski IVd
  • Weronika Genda IIIb
  • Emil Spera IVa

Nagrody zostaną  wręczone podczas apelu styczniowego.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

Beata Grygiel

Dodaj komentarz