HALOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LEKKOATLETYCE!
30 marca 2015
BRĄZ DLA SP6 W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU Z EDUBALA!
10 kwietnia 2015

KONKURS RECYTATORSKI „PTAKI, PTASZKI I PTASZĘTA POLNE”!

Kochani, mamy już reprezentantów do konkursu recytatorskiego! 26 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do miejskiego konkursu recytatorskiego „PTAKI, PTASZKI, PTASZĘTA POLNE” dla klas I – III. I miejsce wywalczyła sobie Gabrysia Wesołek z kl. II d, II miejsce zdobył Julian Tomaszewski z kl. III c, III miejsce zajął Kornel Świątek z kl. I c. Na wyróżnienie zasłużył sobie Oliver Przybylski z kl. II a. Wszyscy uczestnicy szkolnych eliminacji wykazali się kunsztem aktorskim i determinacją w rywalizacji o dwa zwycięskie miejsca.

Bardzo gratulujemy odwagi i zapraszamy chętnych do zabawy w przyszłym roku. Gabrysi i Julianowi życzymy sukcesu już 10 kwietnia, kiedy to będą reprezentować naszą szkołę w miejskich eliminacjach do konkursu powiatowego. Trzymamy kciuki Kochani, strrrrasznie mocno, powodzenia!!!

I. Zasada

Dodaj komentarz