Ogólnopolski konkurs matematyczny „Puchacz Piotr”
19 maja 2019
Magia Przygody w Krainie Ducha Gór
20 maja 2019

LATO z PSEM 2019

#KochamNiePorzucam

W zeszyły piątek, 10 maja  na lekcji przyrody mieliśmy gości.  Pani Anna Skrzypczak ze swoją adoptowaną suczką Muchą opowiadały nam o akcji „Lato z psem”. Jako uczestniczki tej działalności przemierzają trasę od Świnoujścia do Gdańska. Każdy dzień poświęcony jest na wielogodzinny marsz i poznawanie się lepiej. To właśnie więź człowieka i psa jest magią, która nigdy nie zniknie. Prawdziwa przyjaźń! Niestety nie wszyscy kochają te czworonogi… Często ludzie wyjeżdżając na wakacje porzucają swoje zwierzęta. Zastanawialiśmy się wspólnie co możemy zrobić, by temu zapobiec. Zarówno pani Ania, jak i uczniowie klas 5-6 mieli wiele do powiedzenia o tym: ”Kim jest dla nas pies?”.

Amelia Paszewska, kl. 6b

Komentarze są wyłączone.