Komunikat – Konkurs Kangur Matematyczny
19 marca 2020

Lekcje

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że od dnia jutrzejszego, uwzględniając tę wyjątkową sytuację, lekcje odbywać się będą z wykorzystaniem technologii informacyjnej /IT/. Codziennie nauczyciele za POŚREDNICTWEM DZIENNIKA będą przekazywać co należy powtórzyć, utrwalić, a także będą wskazywać nową wiedzę z wykorzystaniem zasobów Internetu, e-podręczników, portali edukacyjnych, będą również bazować na wiedzy, którą już posiadają uczniowie do wnioskowania na temat nowych zagadnień.

Drodzy Uczniowie!

prosimy o rzetelne podejście do takiej formy prowadzonej lekcji. Zmiany jakie nastąpiły w naszym życiu, wskazują, ze nie można odstępować od zdobywania wiedzy, aby te zmiany właśnie móc zmieniać na korzyść człowieka. TYM RAZEM Internet to nie tylko źródło rozrywki, ale przede wszystkim WIEDZY! Wiedzy dla przyszłości!

Szanowni Rodzice!

prosimy, aby mobilizować dzieci do takiej formy zdobywania wiedzy, abyśmy wspólnymi siłami w labiryncie życia odnieśli sukces w czasach przemian!

Do zobaczenia w szkole!