Spartakiada dla klas I – III
18 czerwca 2019
Zako艅czenie Roku Szkolnego 2018/2019
19 czerwca 2019

L艢NI膭CY U艢MIECH W KLASIE 5c 馃榿馃榿馃榿

Tak szybko mija czas!!! Kolejny rok szkolny za nami馃檭馃槈 Ostatnie wsp贸lne wyj艣cia przed WAKACJAMI!! 鈽锔忦煠 Uczniowie klasy 5c poznaj膮c prac臋 swoich rodzic贸w w ramach preorientacji zawodowej, ten czas sp臋dzili zwiedzaj膮c przychodni臋 stomatologiczn膮 i protetyczn膮馃Ψ馃 Dzi臋ki uprzejmo艣ci mamy Leny oraz Paw艂a uczniowie wiedz膮 ju偶 na czym polega praca 馃Ψ鉁旓笍asystentki stomatologicznej, 馃Ψ鉁旓笍higienistki, 馃Ψ鉁旓笍rejestratorki, 馃Ψ鉁旓笍technika dentystycznego, poszerzyli swoj膮 wiedz臋 dotycz膮c膮 pracy 馃Ψ鉁旓笍lekarza stomatologa馃槉 Ka偶dy ju偶 wie jak nale偶y dba膰 o jam臋 ustn膮, aby u艣miech by艂 l艣ni膮cy馃榿, a z臋by mog艂y by膰 d艂ugo zdrowe!! 馃榾馃榾 Pi臋knie DZI臉KUJEMY wszystkim pracownikom przychodni za ogromn膮 dawk臋 wiedzy i mi艂e przyj臋cie nas wszystkich!馃ぉ
Przed WAKACJAMI oczywi艣cie nie oby艂o si臋 bez s艂odkiego co nieco馃構鈽锔忦煓

wychowawca klasy E.Kujawa

Komentarze s膮 wy艂膮czone.