Spartakiada dla klas I – III
18 czerwca 2019
Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019
19 czerwca 2019

LŚNIĄCY UŚMIECH W KLASIE 5c 😁😁😁

Tak szybko mija czas!!! Kolejny rok szkolny za nami🙃😉 Ostatnie wspólne wyjścia przed WAKACJAMI!! ☀️🤩 Uczniowie klasy 5c poznając pracę swoich rodziców w ramach preorientacji zawodowej, ten czas spędzili zwiedzając przychodnię stomatologiczną i protetyczną🦷🧐 Dzięki uprzejmości mamy Leny oraz Pawła uczniowie wiedzą już na czym polega praca 🦷✔️asystentki stomatologicznej, 🦷✔️higienistki, 🦷✔️rejestratorki, 🦷✔️technika dentystycznego, poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą pracy 🦷✔️lekarza stomatologa😊 Każdy już wie jak należy dbać o jamę ustną, aby uśmiech był lśniący😁, a zęby mogły być długo zdrowe!! 😀😀 Pięknie DZIĘKUJEMY wszystkim pracownikom przychodni za ogromną dawkę wiedzy i miłe przyjęcie nas wszystkich!🤩
Przed WAKACJAMI oczywiście nie obyło się bez słodkiego co nieco😋☀️🙃

wychowawca klasy E.Kujawa

Komentarze są wyłączone.