Spartakiada dla klas I – III
18 czerwca 2019
Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019
19 czerwca 2019

LŚNIĄCY UŚMIECH W KLASIE 5c ???

Tak szybko mija czas!!! Kolejny rok szkolny za nami?? Ostatnie wspólne wyjścia przed WAKACJAMI!! ☀️? Uczniowie klasy 5c poznając pracę swoich rodziców w ramach preorientacji zawodowej, ten czas spędzili zwiedzając przychodnię stomatologiczną i protetyczną?? Dzięki uprzejmości mamy Leny oraz Pawła uczniowie wiedzą już na czym polega praca ?✔️asystentki stomatologicznej, ?✔️higienistki, ?✔️rejestratorki, ?✔️technika dentystycznego, poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą pracy ?✔️lekarza stomatologa? Każdy już wie jak należy dbać o jamę ustną, aby uśmiech był lśniący?, a zęby mogły być długo zdrowe!! ?? Pięknie DZIĘKUJEMY wszystkim pracownikom przychodni za ogromną dawkę wiedzy i miłe przyjęcie nas wszystkich!?
Przed WAKACJAMI oczywiście nie obyło się bez słodkiego co nieco?☀️?

wychowawca klasy E.Kujawa

Komentarze są wyłączone.