,,Zbuduj tak jak ja”
3 kwietnia 2019
Warsztaty o przyjaźni i koleżeństwie
4 kwietnia 2019

„Magiczne podróże po literaturze”-konkurs czytelniczy

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci 2 kwietnia 2019 odbył się  już po raz trzeci   Konkurs Czytelniczy dla klas III pt. „Magiczne podróże po literaturze”. Drużyny  musiały wykazać się dużą znajomością treści utworów. Były krzyżówki,  puzzle, test wiedzy   i wiele innych zadań. Inspiracją wszystkich konkurencji  były lektury, wiersze i książki dla dzieci.

Głównym celem konkursu było przede wszystkim promowanie czytelnictwa, rozbudzanie pasji czytania, umiejętne przekazywanie  zapamiętanych wiadomości, a także  kształtowanie   współzawodnictwa i współdziałania.

Po wszystkich konkurencjach wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I m. – klasa 3c (Zuzanna Łyczek, Hanna Grzegorczyk)

II m. –klasa 3b (Weronika Rosińska, Karolina Lewandowska)

III m. –klasa 3a (Natalia Kanas , Maja Pawlak)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

A.Jóźwicka

A.Ostrowska

 

 

Komentarze są wyłączone.