Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
25 stycznia 2019
Nowy plan lekcji
25 stycznia 2019

MAGICZNY DZIEŃ Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to czas dla wszystkich wnuków pełen podziękowań za to, że są. Można by powiedzieć – „czas magiczny”. Ale czy rzeczywiście dla wszystkich… ? Klasa II b wraz z opiekunami pojechała z tej okazji do Domu Pomocy Społecznej do Włościborza, aby sprawić ogromną przyjemność seniorom i móc przedstawić spektakl artystyczny, pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Bajkowe stroje i scenografia oraz muzyka przeniosły nas w prawdziwie baśniowy świat. Świat, w którym spotykają się radość i smutek, miłość i odrzucenie. W świat, który jest także tuż obok nas. Gromkie brawa, ogromna przyjemność z głębi płynących serc, sprawiła, że seniorom pojawił się uśmiech na twarzach, a wraz z uśmiechem łzy radości.

Cieszymy się, że pół godzinne przedstawienie przeniosło nas choć na małą chwilkę w świat baśni i czarów. Każdy senior otrzymał prezent własnoręcznie zrobiony. Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie Szczerbie za pomoc i tak piękne prezenty. Dziękujemy również Pani Dyrektor z Domu Pomocy za tak ciepłe powitanie.

Magdalena Jarnicka, Anna Gawrońska, Agnieszka Jóźwicka, Karolina Kołosowska

Komentarze są wyłączone.