Czy dyktando mo┼╝e by─ç zabaw─ů?
27 pa┼║dziernika 2020
Przerwa na czytanie ÔÇô akcja czytelnicza
28 pa┼║dziernika 2020

MasterChef w SP6 ­čÖé­čŹ░

Uczniowie klas 1-3 wzi─Öli udzia┼é w konkursie kulinarnym MasterChef. Ka┼╝d─ů klas─Ö reprezentowa┼éy dwie osoby. Podczas kulinarnej rywalizacji zawodnicy tworzyli oczami w┼éasnej wyobra┼║ni dwuwarstwowy tort. Do wykorzystania uczniowie mieli r├│┼╝ne artyku┼éy spo┼╝ywcze tj., bakalie, ┼Ťwie┼╝e owoce, polewy, posypki i bite ┼Ťmietany. Wspania┼éa pomys┼éowo┼Ť─ç i kulinarny smak zawodnik├│w spowodowa┼éy, ┼╝e jury w sk┼éadzie Pani Renata Adamiak i Pani Marta Aleksandrowicz jednog┼éo┼Ťnie zadecydowa┼éo, i┼╝ wszyscy uczniowie zas┼éuguj─ů na miano zwyci─Özc├│w. Gratulujemy!!!­čśŐ­čŹ░­čśŐ­čŹ░
Konkurs MasterChef sfinansowany zosta┼é ze ┼Ťrodk├│w Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwi─ůzywania Problem├│w Alkoholowych.

Magdalena Jarnicka, El┼╝bieta Kociela

Komentarze s─ů wy┼é─ůczone.