MIKOŁAJ DZIĘKUJE!!!
14 grudnia 2017
Wyjście na pocztę klasy III f
17 grudnia 2017

Międzynarodowy projekt ” Breakfast around the world” w klasie 6a

bty

Uczniowie klasy 6a zakończyli dziś realizację międzynarodowego projektu „Breakfast around the world”. Na dzisiejszych zajęciach języka angielskiego uczniowie za pomocą komunikatora Skype połączyli się z uczniami ze szkoły w Anglii (Hughenden Primary School) i mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe rozmawiając z nimi w języku angielskim. Wideokonferencji towarzyszyło przygotowywanie i  spożywanie angielskiego śniadania. Były „pancakes”, „toasts”, „orange  juice”. Uczniowie z partnerskiej szkoły przygotowywali i spożywali potrawy jedzone na śniadanie przez polskie dzieci. Realizacja projektu pozwoliła uczniom podwyższyć kompetencje językowe, zapoznać się z kulturą i tradycjami państw biorących udział w projekcie.
Agnieszka Socha

 

Dodaj komentarz