MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR’2015”!
9 grudnia 2014
Uśmiech
DRODZY UCZNIOWIE!
15 grudnia 2014

MIKOŁAJKI W KLASIE I F ;)

5 grudnia 2014r. dzieci z klasy 1 „f” spotkała miła niespodzianka. Podczas ostatniej lekcji, na której wszyscy uczniowie pilnie się uczyli ktoś nagle zapukał do drzwi. Kiedy Pani je otworzyła nikogo już tam nie było, ale stały ogromne worki z prezentami. To była przesyłka z dalekiej Laponii od Świętego Mikołaja, którą zostawił jego pomocnik – Elf Szybcik. A w tej przesyłce znajdowały się piękne kolorowanki i smaczne pierniczki. Nawet Pani dostała taki specjalny długopis, który służy do wpisywania samych dobrych ocen.
Oprócz prezentów w worku dzieci znalazły list od Świętego Mikołaja, w którym było wiele ciepłych słów i świąteczne życzenia.
Dziękujemy Ci Mikołaju i życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Agata Łoboda

Dodaj komentarz