Podsumowanie międzynarodowego projektu e-Twinning „Happy New Year Card” w klasach 4f i 6a
14 grudnia 2017
Międzynarodowy projekt ” Breakfast around the world” w klasie 6a
15 grudnia 2017

MIKOŁAJ DZIĘKUJE!!!

Jak już niektórzy zauważyli, nasz szkolny Mikołaj „przemówił”. Przed kiermaszem przyglądał się bystrym okiem przygotowaniom, aby po akcji charytatywnej zarumienić się od szczęścia i radości. Po raz kolejny jest pod wrażeniem aktywności uczniów, rodziców i nauczycieli, tego co wspólnie robimy jako społeczność szkolna, by pomagać innym. Serdecznie dziękujemy p. Magdalenie Hryniewickiej i p. Monice Dąbrowskiej-Piesik za przeprowadzenie konkursu  na wieniec adwentowy, p. Annie Bujak za „Mikołajowe skarpety”. P Kamili Kulińskiej i p. Paulinie Szczerbie za wspaniałe kartki świąteczne oraz s. Teresie za piękne aniołki, a wolontariuszom Szkolnego Koła PCK za zbiórkę pieniędzy dla Franciszka. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich Dzieci i Rodziców za przekazanie własnoręcznie wykonanych prac na cele charytatywne. Mikołaj zebrał do swojego worka kwotę 3126 złotych i 36 groszy, którą przeznaczyliśmy m.in. na rehabilitację  małego Franka, SOS Wioski Dziecięce, Stowarzyszenie WPP Zuzik.

„Kto ma w dobroci silną wolę

i silną chęć służby ludziom,

temu życie pięknym snem będzie…”

/ J. Korczak /