Pierwszy dzień w Berlinie
11 grudnia 2019
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jak wygląda szczęście?
11 grudnia 2019

Mikołajkowy czas wciąż trwa…

Miniony wtorek dla uczniów z klas II b i II c był pełen niezapomnianych wrażeń, a to za sprawą wycieczki do Parku Rozrywki Pomerania Fun Park. Dzieci uczestniczyły tam w warsztatach plastycznych, mogły napisać i wysłać list do św. Mikołaja oraz miały możliwość zniszczyć swoje złe uczynki w specjalnej niszczarce. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia z Mikołajem i szalonej zabawy w hali zabaw. Uśmiechnięte buzie drugoklasistów świadczą o tym, że ten wyjazd dostarczył im wiele radości!

Bardzo dziękujemy za organizację i pomoc w opiece nad uczniami mamusiom naszych uczniów.

Mariola Polak, Elżbieta Kociela, Natalia Mierkiewicz

Komentarze są wyłączone.