KLASA II D  I PIECZONY ZIEMNIAK Z JESIENNEGO OGNISKA W „ZIELONEJ  FARMIE”
16 września 2019
Światowy Dzień Sybiraka
16 września 2019

Miś w świecie wielkiej literatury

Nasze przedszkole, a dokładnie grupa Pszczółek przystąpiły do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

Dzieci wraz z nauczycielem poznały grupową maskotkę – Misia, który w roku szkolnym  odbędzie czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. Misiowi zostało nadane imię-Zyzio, a projekt zainauguruje czytanie w przedszkolu/ grupie przedszkolnej. Mis będzie także wędrował po domach dzieci. Został wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpiszą tytuł utworu, który został przeczytany, a dzieci wykonają pamiątkowy rysunek lub odrysują swoją rączkę.

A.Jóźwicka,M.Bogdanowicz,A.Maniewska

Komentarze są wyłączone.