ŻYWA LEKCJA HISTORII!
14 grudnia 2015

MUSICAL „SHREK” :)

Uśmiech

W sobotę 5 grudnia br. klasa IVc z okazji Mikołajek pojechała do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical pt. „SHREK”. Największa produkcja w historii gdyńskiego Teatru, czyli pozbawiony higieny i dobrych manier zielony Ogr, irytujący Osioł, tajemnicza Księżniczka, „przerażająco” zalotna Smoczyca oraz pełen kompleksów Lord Farquaad przenieśli małych i dużych widzów w baśniowy świat, w którym nic nie jest pewne, a tradycyjne zakończenia można włożyć między bajki. Dzieciaki z wypiekami na twarzy i uśmiechem na ustach  śledziły losy dwójki wiernych przyjaciół. Był to spektakl wyjątkowy, imponujący rozmachem, znakomicie zaśpiewany, z niezapomnianymi tekstami i godny obejrzenia. Większość uczniów naszej klasy miała okazję pierwszy raz zobaczyć musical na żywo i stwierdzili, że było warto.Uśmiech Dzieci wyszły z Teatru zachwycone. Polecamy wszystkim!!!

Magdalena Hryniewicka wychowawca kl. IVc