Dziękujemy!!!
19 lutego 2018
Spotkanie w 0c
20 lutego 2018

MUZYCZNE WALENTYNKI W SP6

Czy mógłby istnieć świat bez muzyki? Trudno to sobie wyobrazić. Zapewne byłby on zdecydowanie smutniejszy. Muzyka to niezwykle ważny element w życiu wielu ludzi. Jest ona nie tylko  rozrywką, lecz również przekaźnikiem naszych emocji. Wielu uczniów naszej szkoły czekało na dzień św. Walentego, by serdeczniej niż zwykle wyrazić uczucie sympatii do najbliższej osoby.  Pomagał im w tym talent muzyczny niektórych uczniów, bowiem postanowili oni,  podczas przerw, umilić czas szkolnej społeczności. Dziękujemy wszystkim osobom  śpiewającym za dostarczenie nam tych radosnych chwil. Składamy również ogromne podziękowania uczniom, którzy osłodzili ten dzień przynosząc na kiermasz babeczki i ciasta. Wielkie dzięki dla Oliwii Bukowińskiej i Julii Połędziewskiej za pomoc w organizacji muzycznego, słodkiego stoiska, a p. Beacie Grygiel za dekorację.

M. Romaniuk, A. Narbuntowicz

 

Dodaj komentarz