KORONAWIRUS I KWARANTANNA!
9 kwietnia 2020
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
9 kwietnia 2020

Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice informujemy, że od 10 kwietnia 2020 r. rusza rekrutacja uzupełniając do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Miasto Kołobrzeg.

Nabór będzie prowadzony wyłącznie z wykorzystaniem systemu elektronicznego poprzez serwis:

www.kolobrzeg.przedszkola.vnabor.pl

Zapraszamy rodziców na wskazaną stronę, na której zostanie zamieszczona oferta edukacyjna publicznych przedszkoli i szkół z oddziałami przedszkolnymi od 09.04.2020 r., godz. 12:00.  Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiczną informujemy, iż w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID-19 wskazane jest, tam gdzie jest to możliwe wykorzystanie przesyłania dokumentacji dotyczącej naboru drogą elektroniczną (e-mail, skan, e-PUAP, itp.).

Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej. Takie rozwiązanie pozwoli na uniknięcie przez rodziców wychodzenia z domu oraz nie będzie wymagało kontaktu z pracownikami przedszkola/szkoły.

W przypadku braku możliwości przesłania dokumentów jednym z powyższych kanałów komunikacyjnych proszę kontaktować się telefonicznie z sekretariatem szkoły nr tel. 94 35 231 21.

Komentarze są wyłączone.