Nagrody Prezydenta m/Kołobrzeg i nagrody Dyrektora Szkoły

 

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2015/2016

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa /

zachowanie

średnia

Osiągnięcia

Nagrody I stopnia

Maria Węgłowska

VI c

5,83

Joanna Dorobek

VI c

5,58

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu KO w Szczecinie z języka polskiego Nagroda Prezydenta

Karolina Jaworska

VI c

5,42

Najlepszy wynik w teście VI klas

Nagroda Prezydenta

Bartosz Obłoj

IV c

5,50

Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Nagroda Prezydenta

Łukasz Żuchniewicz

VI b

5,33

-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

-I miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „English is Easy”

-Najlepszy Anglista SP 6

– I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Anglomaniak

Jaśmin Wenta

III a

-I m. w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka na dobre i na złe”

– laureat VII Powiatowego Maratonu Artystycznego

-laureat Konkursu Piosenki

O bursztynową Nutę Starosty Kołobrzeskiego”

-III m. w XI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „Trzebiatowska Cecyliada 2015”

-I m. w IV Regionalnym Finale Konkursu Piosenki „Dzień Dziecka z Pieśnią i Piosenką Żołnierską”

-laureat w XVI Konkursie Muzycznym „Muzykorama 2016”

Aleksandra Kujawa

III a

-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

-100 % w testach kompetencji

klas III

Magdalena Łysiak

V a

5,67

Etap wojewódzki w Konkursie Recytatorskim „Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta polne”

Kinga Wesołek

V b

5,58

– Wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku

-I miejsce w Regionalnym Konkursie Mitologicznym

Oskar Krupitowicz

V a

5,67

Nagrody II stopnia

Laura Parzych

I a

-I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II Przyjaciel dzieci i młodzieży”

Kacper Obłoj

II a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Michał Swastek

II c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Izabella Załoga

II c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Zuzanna Woźniak

II e

Najlepszy czytelnik SP 6

Szymon Kobyliński

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Oliver Przybylski

III a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Gabriela Wesołek

III d

II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej i Amerykańskiej

To be or not to Be”

Wiktoria Trojanowska

III b

III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym Klas III

Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima”

Hanna Korzeniewska

III b

III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym Klas III

Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima”

Gabriela Wacko

IV a

5,17

Krzysztof Kucybała

IV b

4,91

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Marcelina Bogdańska

IV b

5,18

Julian Tomaszewski

IV c

5,33

-I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „ W świecie bajek Jana Brzechwy”

-Najlepszy Anglista klas IV

Julia Połędziewska IV c 5,25 -II miejsce w XV Powiatowym Konkursie Ortograficznym KL.IV
Kacper Felski IV c

5,42

-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

-III miejsce w I Powiatowych Potyczkach Baśniowych

Kacper Kołodziej IV c 5,00 -III miejsce w I Powiatowych Potyczkach Baśniowych
Piotr Świderek IV c 4,75 -III miejsce w I Powiatowych Potyczkach Baśniowych
Wiktoria Tłoczek IV c 5,36
Aleksandra Poradowska IV c 5,25
Julia Deczyńska IV c 5,17
Łukasz Sałamacha IV d 5,27 II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych
Natalia Rekowska IV d 5,18
Kalina Cherezińska IV d 5,17
Natalia Polak V a 5,50
Lukrecja Mikszta V a 5,42
Michalina Leszkiewicz V a 5,58
Weronika Komers V a 5,50
Bianka Daciów Va 5,42
Piotr Marciniak V c 5,18 I miejsce w Regionalnym Konkursie Mitologicznym
Dominika Pawłowska V c 5,33 Wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku
Besna Mohamad Vd 5,50
Ewa Waścińska Vd 5,42
Nicola Stachniak VI a 5,09 -III m. w Finale Wojewódzkim „Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2016”

-III m w Mistrzostwach Regionu B w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

-I m. w Orlik Volleymani

-II m. w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

-II m. w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Drużynowym tenisie stołowym

-III m. w na X Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki w kat. Czwórki Dziewcząt

-najlepszy Germanista SP6

Jakub Dziędziura VI a 5,50
Natalia Trojanowska VI a 5,17
Jakub Jasiński VI a 5,17
Patryk Poszytek VI b 5,00 -II miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „English Race”

-III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Anglomaniak

Jakub Drwęcki VI b II miejsce indywidualnie w XXXIX Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym –etap powiatowy
Maria Bogdańska VI c -Laureatka XV Powiatowego Konkursu Ortograficznego Szkół Podstawowych –Mistrz Ortografii

-I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „English Race”

-III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Anglomaniak”

Karolina Radomska VI c -III m. w Finale Wojewódzkim „Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2016”

-III m w Mistrzostwach Regionu B w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

-I m. w Orlik Volleymani

-II m. w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

-II m. w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Drużynowym tenisie stołowym

-III m. w na X Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki w kat. Czwórki Dziewcząt

Kacper Żmudź VI c -II m. w Mistrzostwach Regionu B, I m. w Mistrzostwach miasta i Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców

-I m. w Mistrzostwach Miasta i Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

-II m. w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w drużynowym tenisie stołowym

Natalia Przewratil VI c 5,33
Małgorzata Jaworska VI c 5,33
Damian Bednarkiewicz VI c 5,17
Szczęsna Martyna VI c 5,17
Magdalena Szwarc VI c 5,17

 

Nagrody grupowe

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Klasa I a Najlepiej czytająca klasa SP6 w roku szkolnym 2015/2016
Drużyna Edubala:

Hanna Gaik

Nadia Szczerek

Lena Winiecka

Sebastian Szulc

Filip Łoś

Antoni Węgłowski

Oliwia Sendrowska

Karolina Pawłowska

Natalia Korbal

Paweł Hein

I A

I A

IA

IA

IA

IB

IB

IB

IC

IC

III miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju Klas 1 „Prima Aprilis z Edubalem”

 

Wyróżnienie za aktywność sportową

L.p.

Imię i nazwisko

średnia

Osiągnięcia

Wojciech Sabała

Beniamin Dubois-Placak

Michał Melak

Maksymilian Mularczyk

Damian Markowski

Piotr Tamulewicz

Igor Szuniewicz

Adam Karbarczyk

Marcel Kuczera

Piotr Spiczak-Brzeziński

Franciszek Placak-Dubois

Jakub Ponikiewski

5,08

4,92

4,75

4,83

Reprezentacja Szkoły w Mini Piłce Siatkowej Chłopców:

-III m. w Półfinałach Wojewódzkich -II m w Mistrzostwach Regionu B

-I m. w Mistrzostwach Miasta i Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Kacper Żmudź

Beniamin Dubois-Placak

Jakub Nowak

Gracjan Paziewski

Jakub Skarbek

Maksymilian Grabowski

Filip Kawiński

Piotr Różycki

Kacper Szmagliński

Igor Martuszewski

Oliwier Albiński

Jakub Jasiński

Wojciech Sabała

Jakub Ponikiewski

5,0

5,17

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mini Piłce Nożnej Chłopców:

-II m. W Mistrzostwach Regionu B, -I m. w Mistrzostwach Miasta i Mistrzostwach Powiatu

 

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2015/2016

uzyskali świadectwo z wyróżnieniem

 

KLASA IV A

Jan Lubiński 5,0

Michał Zieliński 5,0

Gabriela Wacko 5,17

KLASA IV B

Marcelina Komorowska 4,91

Maria Małetka 4,83

Mateusz Mucha 4,75

Mylena Maelfeyt 5,0

Iga Wieczorek 4,83

Krzysztof Kucybała 4,91

Marcelina Bogdańska 5,18

KLASA IV C

Bodnar Dominika 5,08 Bartosz Obłoj 5,50

Bednarska Lena 5,08 Julia Deczyńska 5,17

Erbacher Hanna 4,92

Robaczyńska Maja 4,92

Kostrzewa Natalia 4,75

Julian Tomaszewski 5,33

Julia Połędziewska 5,25

Kacper Felski 5,42

Kacper Kołodziej 5,00

Piotr Świderek 4,75

Wiktoria Tłoczek 5,36

Aleksandra Poradowska 5,25

 

 

KLASA IV D

Kornelia Andrysiak 4,75

Magdalena Indycka 4,91

Zofia Graczyk 5,08

Łukasz Sałamacha 5,27

Natalia Rekowska 5,18

Kalina Cherezińska 5,17

 

KLASA V A

Hoc Natalia 5,08

Lipska Sonia 4,83

Natalia Polak 5,50

Lukrecja Mikszta 5,42

Michalina Leszkiewicz 5,58

Magdalena Łysiak 5,67

Oskar Krupitowicz 5,67

Weronika Komers 5,50

Bianka Daciów 5,42

KLASA V B

Maksymilian Mularczyk 4,83

Julia Fajczak 4,75

Kinga Wesołek 5,58

 

 

 

 

 

KLASA V C

Jagoda Świderek 5,08

Maja Niewiadomska 5,0

Piotra Tamulewicz 4,92

Wiktor Załoga 4,92

Dominika Wiecka 4,83

Franciszek Dubois –Placak 4,83

Martyna Witek 4,75

Igor Szuniewicz 4,75

Dominika Pawłowska 5,33

Piotr Marciniak 5,18

KLASA V D

Marta Janicka 4,83

Zuzanna Zadka 4,83

Besna Mohamad 5,50

Ewa Waścińska 5,42

 

KLASA VI A

Wojciech Sabała 5,08

Kawiński Filip 5,0

Łączkowska Wiktoria 4,92

Swastek Julia 4,92

Rynkiewicz Oliwia 4,83

Szmit Alicja 4,75

Szymkowiak Jagoda 4,75

Nicola Stachniak 5,09

Jakub Dziędziura 5,50

Natalia Trojanowska 5,17

Jakub Jasiński 5,17

KLASA VI B

Maciej Piątek 5,08

Maja Paszewska 4,92

Wiktoria Olech 4,83

Skorupiński Mikołaj 4,83

Wiktoria Andrulonis 4,75

Barnaś Julia 4,75

Patryk Poszytek 5,0

Łukasz Żuchniewicz 5,33

 

KLASA VI C

Adamowska Natalia 4,92

Damian Bednarkiewicz 5,17

Molis Aleksandra 4,75

Martyna Szczęsna 5,17

Przepióra Marcelina 4,83

Magdalena Szwarc 5,17

Rębarz Dominika 5,0

Sowa Zuzanna 4,83

Waligóra Patryk 5,0

Maria Węgłowska 5,83

Joanna Dorobek 5,58

Karolina Jaworska 5,42

Natalia Przewratil 5,33

Małgorzata Jaworska 5,33

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2014/2015

L.p.

Imię i nazwisko

średnia

Klasa /

zachowanie

Osiągnięcia

1

Jolanta Piecyk

5,58

VI A

-100 % testy klas VI

-III m. Powiatowym Turnieju Ortograficznym Szkół Podstawowych

-Finalista – VI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej

-Finalista Wojewódzkiego Konkursu z j. polskiego

I m. w Regionalnym Konkursie Mitologicznym

Nagroda Prezydenta

2

Kacper Pierzak

5,33

VI A

-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie

-Finalista Wojewódzkiego Konkursu z matematyki

– 39 pkt z testu VI klas

Nagroda Prezydenta

3

Klaudia Ciesak

5,58

VI C

-I m w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłce Ręcznej

-I m w Powiatowym Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

Liczba pkt z testu klas VI 39

4

Maria Węgłowska

5,58

V c

5

Lukrecja Mikszta

5,50

IV A

II m w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w kat. „Dwójki”

6

Kinga Wesołek

5,50

IV B

-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie

-Wyróżnienie w

Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne”

7 Łukasz Bonkowski

I B

100% testy kompetencji z części polonistycznej i matematycznej
8 Olivier Przybylski

II A

-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie

-100 % testów kompetencji z części polonistycznej i matematycznej

9

Zosia Graczyk

III D

-100 % test kompetencji

-III m w Powiatowym Konkursie J. Angielskiego „Poliglotek”

10

Franciszek Dubois-Placak

IV C

-I m w Wojewódzkim Finale „Dwójki chłopców”

-I m w Turnieju Mini Siatkówki Zachodniopomorskie Volley Cup

– II m w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki w Kat. „Dwójki”

Nagroda Prezydenta

11

Piotr Tamulewicz

IV C

-I m w Wojewódzkim Finale „Dwójki chłopców”

-I m w Turnieju Mini Siatkówki Zachodniopomorskie Volley Cup

– II m w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki w Kat. „Dwójki”

Nagroda Prezydenta

12

Aleksander Czachorowski

IV C

-I m w Wojewódzkim Finale „Dwójki chłopców”

-I m w Turnieju Mini Siatkówki Zachodniopomorskie Volley Cup

– II m w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki w Kat. „Dwójki”

Nagroda Prezydenta

13 Marlena Piotrowska I f II m. w III Regionalnym Finale Konkursu Piosenki „Dzień Dziecka z Pieśnią i Piosenką Żołnierską”
14 Jaśmina Wenta II a -I m. w Konkursie Piosenki Angielskiej „ I can sing”

– I m w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

I m w Regionalnym Konkursie Piosenki „Dzień Dziecka z Pieśnią

i Piosenką Żołnierską”

15 Szymon Kobyliński II a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie
16 Maja Wójcik II d III m.- w Powiatowych Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia
17 Martyna Frączak II d III m. w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej „I can sing”
18 Gabriela Wesołek II d Wyróżnienie na etapie powiatowym

W Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Ptaki , Ptaszki, Ptaszęta Polne”

19 Bartosz Obłoj III C Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie

-II m w Powiatowym Konkursie Matematycznym

20 Łukasz Sałamacha III d III m w Powiatowym Konkursie J. Angielskiego „Poliglotek”
21 Oliwia Bielicka-Rawska III d Najlepszy czytelnik klas I-III
22 Magdalena Łysiak 5,42 IV a Konkurs Recytatorski „Ptaki ,Ptaszki ,Ptaszęta Polne” wyróżnienie
23 Weronika Komers 5,33 IV a
24 Bianka Daciów 5,25 IV a
25 Oskar Krupitowicz 5,25 IV a
26 Michalina Leszkiewicz 5,25 IV a
27 Natalia Polak 5.17 IV a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie
28 Dominika Pawłowska 5,17 IV c
29 Jagoda Świderek IV c II m. w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w kat. „Dwójki”
30 Wiktor Załoga 5,17 IV c Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie
31 Maja Niewęgłowska 5,17 IV c
32 Maja Juszyńska 5,42 IV d
33 Besna Mohamad 5,25 IV d
34 Jakub Dziędziura 5,30 V a
35 Nicola Stachniak 5,27 V a -I m w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłce Siatkowej

– I m. w Regionie Zachodniopomorskim Mini Volley Cup 2015

– I m. w Mistrzostwach Powiatu

w Piłce Ręcznej

36 Patryk Poszytek V b -II m. w Powiatowym Konkursie J. Angielskiego English Race

-II m. w Powiatowym Konkursie J. Angielskiego dla szkół podstawowych

37 Jakub Drwęcki  77 V b I m. w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
38 Joanna Dorobek 5,42 V c
39 Karolina Jaworska 5,27 V c I m. w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłce Siatkowej i Ręcznej
40 Natalia Przewratil 5,17 V c
41 Karolina Radomska V c III m. w Finale Województwa Zachodniopomorskiego Mini Volley Cup

I m w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce siatkowej i Ręcznej

42 Martyna Szymańska 5,17 VI A III m. w Powiatowym Turnieju Ortograficznym
43 Anastazja Muciek VI a Najlepszy czytelnik klas IV-VI
44 Hanna Hudziak 5,33 VI c -I m w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłce Ręcznej
45 Anastazja Kietla 5,42 VI c -I m w Regionalnym Konkursie Mitologicznym

-Liczba pkt z testu klas VI 39

46 Pacak Małgorzata VI c -Wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku

-Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „List do patrona mojej szkoły”

47 Aleksandra Pełka 5,08 VI C -II m. w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

– I m. w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłce Ręcznej

48 Zuzanna Gadomska 5,0 VI c -III m. na szczeblu powiatowym indywidualnie w XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

-I m. na szczeblu miejskim i powiatowym w XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

49 Norbert Spiczak-Brzeziński 5,2 VI b -Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

-II m w Powiatowym Konkursie J.Angielskiego

Liczba pkt z testu klas VI 38,5

50 Marcin Brzóska VI b -Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

-I m w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

-I m w Drużynowym Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

Liczba pkt z testu średnia 39

51 Julia Nieśpiał VI b Wyróżnienie w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku
52 Kornelia Wójtowicz VI b II m w Powiatowym Konkursie J.Angielskiego English Race
53 Małgorzata Melak VI b Liczba pkt z testu klas VI 39,5
54 Surmacz Aleksy VI c Liczba pkt z testu Klas VI 39
55 Arkadiusz Góral VI c Liczba pkt z testu Klas VI 38
56 Magdalena Blumensztejn Pszczółki Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Przedszkolnej

 

Grupy

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Klasa I b Najlepiej czytająca klasa w roku szkolnym 2014/2015
Edubal:

1.Mikołaj Dubiński I a

2.Oliwier Wolf I a

3.Kacper Obłoj I a

4.Mateusz Komers I a

5.Jakub Szumlewicz I a

6.Lena Szurgot I a

7.Jaogoda Miedzińska I a

8.Zuzanna Mikołajewska Ic

9.Blanka Matyjach I c

10.Kinga Worm I c

III m w XI Ogólnopolskim Turnieju Klas I „Prima Aprilis z Edubalem ”
Presto 6 :

1.Hanna Korzeniewska

2.Hanna Dojlidko

3.Mateusz Romaniuk

4.Jaśmina Wenta

5.Marlena Piotrowska

6.Alicja Bartnik

7.Martyna Frączak

8.Julia Połędziewska

II m. w III Regionalnym Finale Konkursu Piosenki „Dzień Dziecka z Pieśnią i Piosenką Żołnierską”

 

Nagrody sportowe – drużynowe

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Drużyna Piłki Siatkowej

i Ręcznej:

1.Marika Maciąg

2.Marta Trzcińska

3.Karolina Radomska

4.Nicola Stachniak

5.Karolina Jaworska

6.Małgorzata Jaworska

7.Dominika Jarzyńska

8.Aleksandra Molis

9.Marcelina Przepióra

10.Aleksandra Bobrowicz

11.Zuzanna Gawrońska

12.Constance Gebauer

13.Hanna Hudziak

14.Oliwia Skubała

15.Paula Łazicka

16.Kludia Ciesak

17.Paulina Kacynel

18.Martna Bucka

19.Aleksandra Pełka

Za osiągnięcia sportowe

I m. w Mistrzostwach Powiatu

Kołobrzeskiego w Mini Piłce Siatkowej i Ręcznej

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2013/2014

L.P.

Imię i nazwisko

klasa

średnia

osiągnięcia

1

Reszczyński Krzysztof

Rok szkolny 2013/2014

VI a

5,01

-37 pkt z Testu VI klas

– I –mce Powiatowy Konkurs Historyczny „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna”

– II – mce Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Zwycięży uśmiech”

– III –mce II powiatowe Mistrzostwa Szybkiego Liczenia

Nagroda Prezydenta

2

Piecyk Jolanta

V a

5,25

– I –mce Między szkolny Konkurs Mitologiczny „ W świecie mitów greckich i rzymskich”

-Mistrz ortografii w XIII Powiatowym Turnieju Ortograficznym Szkół Podstawowych

– finalistka V Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów SP

3

Hudziak Hanna

V c

5,5

– I –mce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna”

4

Dziędziura Jakub

Iv a

5,57

5

Ciesak Klaudia

V c

5,42

-Złoty medal Kolarski Wyścig Bałtyk Karkonosze Tur

– III –mce w VI Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska

– III-mce drużynowo w Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

6

Pełka Aleksandra

V c

5,17

I –mce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym „ W świecie mitów greckich i rzymskich”

III- mce w VI Turnieju Orlika O Puchar Premiera Donalda Tuska

7

Bartczak Julia

VI c

5,16

III – mce w XII Edycji Regionalnego Przeglądu Piosenki Angielskiej dla klas IV-VI

8

Przewratil Natalia

Iv c

5,00

Wyróżnienie w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

W Słupsku

Nagroda Prezydenta

9

Góral Nina

VI a

5,01

– 37 pkt z Testu VI klas

– najwyższy wynik w szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur

Nagroda Prezydenta

10

Sowa Zuzanna

Iv c

5,00

-Wyróżnienie w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

-Wyróżnienie w Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim „Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta polne”

Nagroda Prezydenta

11

Michlewicz Stanisław

VI a

Wyróżnienie- IV Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Literacki „Od września do maja”

Wyróżnienie XXX Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku

Nagroda Prezydenta

12

Gadomska Zuzanna

V C

5,27

III-mce drużynowo w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

13

Graczyk Zofia

II d

II-mce w Powiatowym Konkursie dla kl.II „Polska Moja Ojczyzna”

100 % test drugoklasisty

14

CHerezińska Kalina

II d

100 % test kompetencji

15

Sobczyk Aleksandra

I a

100 % test kompetencji

16

Chołys Kamil

VI C

Za Obywatelską Postawę

17

Bogdańska Maria

IV c

4,75

– II-mce w XIII Powiatowym Turnieju Ortograficznym Szkół Podstawowych

– II-mce W Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Zwycięży uśmiech”

-Najlepszy czytelnik z klas IV -VI

18

Pacak Małgorzata

V c

5,00

Dziecięcy Mistrz Pióra – Konkurs Literacki Miejska Biblioteka Publiczna

19

Trojanowska Natalia

IV a

5,08

II –mce w Miejskim Konkursie Literackim „ Książka i ja”

20

Brzóska Marcin

V b

4,83

Wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym-Kangur

III-mce indywidualnie w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

21

Witek Magdalena

VI a

5,01

Laureat- IV Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Literacki „Od września do maja”

III-mce w I Powiatowym Konkursie Filmowym

22

Żuchniewicz Łukasz

IV b

5,00

Wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Matematyczny- Kangur

Konkurs Informatyczny Bóbr

23

Bojko Aleksandra

VI c

III -mce w konkursie fotograficznym „Wokół nas ludzie, miejsca, sytuacje”- projektu „Pomorze Zachodnie –to my” Organizowanym przez CEN w Koszalinie

24

Przepióra Marcelina

IV c

4,92

– II-mce w XIII Powiatowym Turnieju Ortograficznym Szkół Podstawowych

25

Łazarczak Wojciech

VI a

5,01

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „ Ptaki, Ptaszki , Ptaszęta Polne”

26

Wesołek Kinga

III B

III-mce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III „Poliglotek”

27

Czechowicz Zofia

III b

III-mce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III „Poliglotek”

28

Obłoj Bartosz

II c

II-mce w Powiatowym Konkursie Wiedzy „Polska Moja Ojczyzna”

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

29

Wesołowski Miłosz

II c

Wyróżnienie w XV Edycji Ogólnopolskiego konkursu „Tomik Literacki Młodych Autorów „ zorg. przez Bibliotekę w Izabelinie

30

Lubiński Jan

II a

II-mce w Powiatowym Konkursie dla kl.II „Polska Moja Ojczyzna”

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

31

Okulińska Zofia

I a

I –mce w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „ XX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. K.Sywerlika w Będzinie”

32

Juszyńska Maja

III d

I-mce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla kl.III

33

Mohamad Besna

III d

II-mce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla kl.III

34

Kuczera Marcel

III a

Złoty medal w Kolarskim Wyścigu Bałtyk Karkonosze Tur

35

Spiczak-Brzeziński Piotr

III a

-Wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

-Konkurs Komputerowy -Bóbr

-I-mce w konkursie szybkiego mnożenia kl.I-III

36

Kucybała Krzysztof

II b

Wyróżnienie Konkurs Matematyczny Kangur

100 % test kompetencji

37

Marika Getka

I a

100 % frekwencja

38

Wenta Jaśmina

I a

Laureatka V Powiatowego Konkursu o Bursztynową Nutę Starosty

39

Poradowska Aleksandra

II c

I-mce w Powiatowym Konkursie „Co wiesz o zdrowiu psychicznym”

40

Parus Olga

II c

III-mce w Powiatowym Konkursie „Co wiesz o zdrowiu psychicznym

41

Łysiak Magdalena

III a

Wyróżnienie –Powiatowy etap konkursu recytatorskiego „Ptaki , ptaszki, Ptaszęta polne”

42

Polak Natalia

IIIa

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

II-mce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

43

Filip Alicja

I d

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta Polne” -etap miejski konkursu

44

Poszytek Patryk

IV B

5,08

45

Piątek Maciej

IV b

5,08

46

Węgłowska Maria

IV C

5,25

47

Jaworska Małgorzata

Iv c

5,17

48

Szczęsna Martyna

IV C

5,08

49

Gebauer Constance

V a

5,08

50

Szymańska Martyna

V a

5,17

51

Gryziecka Julia

VI b

5,08

52

Olejniczak Piotr

VI c

5,08

53

Spiczak-Brzeziński Norbert

V B

5,08

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

54

Oliwia Bielicka -Rawska

II d

Najlepszy czytelnik z klas I-III

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2010/2011

KlasyI-III

Ia

  • Serweta Martyna – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo wysoki wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2011”

Ib

Ic

  • Dorobek Joanna – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej

  • Szwarc Magda – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

IIb

  • Brzózka Marcin – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

  • Saładziak Igor – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

  • Spiczak-Brzeziński Norbert – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2011”

IIc

  • Dowhan Milena – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

IIIa

  • Góral Nina – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej

  • Łazarczak Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w kat. Klas I – III w Konkursie Recytatorskim „Jesteśmy częścią Ziemi” Zielony Kołobrzeg org. przez ZSEH im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

  • Reszczyński Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, laureat Konkursu Plastycznego „Barwy Przyrody” org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

  • Rybczyńska Dominika – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011”, III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

Klasy IV – VI

IVa

  • Dziewałtowicz Klaudyna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,36; laureatka Konkursu Literackiego „Zmyślone historie” org. przez Bibliotekę Dziecięcą w Kołobrzegu, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch

Vb

  • Góralski Dominik – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27;

  • Skubisz Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA w kat. Maluch

IVc

  • Olszewski Patryk – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,45; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch, nagroda w Konkursie „Jesteśmy częścią ziemi” (część literacka)

  • Wnukowska Alicja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch

  • Zatylny Dawid – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego MIX, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS

Va

  • Dorobek Agnieszka – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08;wzorowe zachowanie, finalistka II Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół podstawowych org. przez CEN w Koszalinie i Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej

  • Jończyk Szymon – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,33; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin, finalista etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  • Parfin Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,33; wzorowe zachowanie

  • Trojanowska Justyna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; wzorowe zachowanie

Vb

  • Laskowski Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

  • Podstawska Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, ,śr. ocen 5,83; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin, laureatka Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, finalistka etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

VIa

  • Styliński Piotr – nagroda Dyrektora Szkoły, zwycięzca w III Szachowym Grand Prix Arka Medical SPA 2010/2011 dla szkół podstawowych

  • Szczęsna Magda – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w IX edycji Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej w kat. klas IV – VI szkół podstawowych w Koszalinie, III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Niemieckiej

VIb

  • Włodarczyk Grzegorz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; I m-ce w czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu powiatowym

  • Włodarczyk Radosław – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25;

  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej

  • Szwarc Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

VIc

  • Felton Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w X Powiatowym Turnieju Szkół Podstawowych „W zdrowym ciele zdrowy duch” org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu

  • Grygiel Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej, wyróżnienie w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, I m-ce w Powiatowym Konkursie Literackim „Moja mała ojczyzna, jestem jej częścią”

  • Lipińska Vanessa – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; finalista etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, III m-ce w województwie w Konkursie Języka Niemieckiego „Der Die Das Kenner”, I m-ce w Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch ist mein Hobby” org. przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu

  • Schulz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; III m-ce w Konkursie Fotograficznym, III m-ce w międzyszkolnym konkursie „Czysty, zielony Kołobrzeg” org. przez SP nr 4 i SP nr 3 w Kołobrzegu

  • Salicka Klaudia – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt. w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, finalistka rejonowego etapu w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  • Skiba Mateusz – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,58; wzorowe zachowanie, laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin, uzyskanie maksymalnej liczby punktów (40 pkt.) w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, II m-ce w X Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych „W zdrowym ciele zdrowy duch” org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu,

  • Stawicka Karolina – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt. w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej,

VId

  • Herzog Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Wiedzy o Janie Pawle II” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

  • Michalak Karina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17;

  • Podbielska Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,42; wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Wiedzy o Janie Pawle II” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Bukowski Piotr (VIa), Jałoszyński Maciej (VIa), Jasnoch Marcin (VIa), Karpiński Marcin (VIa), Markowski Kuba (VIa), Miśta Miłosz (VIa), Oleszuk Adam (VIa), Zaręba Tomasz (VIa), Igras Mateusz (VIc), Oleszuk Piotr (IVa) – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w mini-siatkówce chłopców, I m-ce w czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu powiatowym

  • Barda Julia (IVa), Kielniacz Aleksandra (IVa), Rogowska Natalia (IVa),Giza Julia (IVb), Wnukowska Alicja (IVc) – nagroda Dyrektora Szkoły, szczególne osiągnięcia w mini-siatkówce na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim

  • Klasa IIc – nagroda Dyrektora Szkoły za najlepsze czytelnictwo w szkole

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2009/2010

Klasy I – III

IIa

  • Góral Nina – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesień w krajobrazach”, VI m-ce na dystansie 50 m stylem klasycznym w Ogólnopolskim Dziecięcym Mundialu

  • Rybczyńska Dominka – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie wysokiego wyniku (43 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2010”

  • Witek Magdalena – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Zimowym Maratonie Artystycznym OPP

IIb

  • Wojciechowski Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik (50 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2010”

IIc

  • Grodzicka Wiktoria – nagroda Dyrektora Szkoły, największa liczba przeczytanych książek w szkole w roku szkolnym 2009/2010

IIIa

  • Dziewałtowicz Klaudyna – nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” (max 40 pkt) dla uczniów klas III org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

IIIc

  • Dudek Wiktoria – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie wysokiego wyniku (39 pkt) na sprawdzianie klas III

  • Mateńko Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie wysokiego wyniku (39 pkt) na sprawdzianie klas III

  • Olszewski Patryk – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” (40 pkt) dla uczniów klas III org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu, II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej „OMNIBUS’ 2009” org. przez SP nr 8 w Kołobrzegu, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch, wysoki wynik na sprawdzianie klas III

  • Zatylny Dawid – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch, wysoki wynik na sprawdzianie klas III, II m-ce w Konkursie Matematycznym klas III

Klasy IV – VI

IVa

  • Parfin Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie

  • Trojanowska Justyna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch, wyróżnienie w Konkursie Literackim „Poplątane historie” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu

IVb

  • Lubińska Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,00; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch

  • Podstawska Aleksandra – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,72; wzorowe zachowanie, laureatka Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, II m-ce w rejonie w konkursie na projekt dyplomu Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR’ 2010”

  • Szreter Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,36; wzorowe zachowanie

IVc

  • Spera Dominika – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie

  • Ślusarska Natalia – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

Va

  • Leszkiewicz Radosław – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; wzorowe zachowanie, III m-ce w Mistrzostwa Województwa KINDER + SPORT w siatkówce chłopców w Szczecinie, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

Vb

  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,41; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Od września do maja. Losy moich przodków w czasie II wojny światowej”

  • Szwarc Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2009/2010

Vc

  • Grygiel Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,00; wzorowe zachowanie, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Od września do maja. Losy moich przodków w czasie II wojny światowej” w kat. komiks

  • Lipińska Vanessa – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; bardzo dobre zachowanie, II m-ce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Drzewko Marzeń” org. przez Urząd Miejski w Kołobrzegu

  • Schulz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; bardzo dobre zachowanie, 100% pkt w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa

  • Skiba Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,31; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Konkursie Literackim „Poplątane historie” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, półfinalista Konkursu Ortograficznego org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu

  • Stawicka Karolina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie, 100% pkt w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, półfinalistka Konkursu Ortograficznego org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu

Vd

  • Felton Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,58; wzorowe zachowanie, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, I m-ce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu

  • Michalak Karina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; bardzo dobre zachowanie, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa

  • Podbielska Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,52; wzorowe zachowanie

VIa

  • Dawid Dorota – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w konkursie na nowe logo szkoły

  • Pyjek Alan – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; bardzo dobre zachowanie

  • Sumińska Joanna – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; bardzo dobre zachowanie, finalistka wojewódzkiego etapu w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  • Zbylut Sandra – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,58; bardzo dobre zachowanie, uzyskała 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, I m-ce w konkursie na logo programu partnerskiego na platformie e – learingowej – współpraca międzynarodowa dotycząca „Zdrowego stylu życia” (logo zostało umieszczone na stronie www programu i platformie Moodle

VIb

  • Być Klaudia – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,75; wzorowe zachowanie, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, IV m-ce w X edycji Powiatowego Konkursu Historycznego pn. „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu, laureatka Konkursu „Oxford Matematyka Plus”

  • Chwiałkowski Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,35; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Beniamin, III m-ce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Drzewko Marzeń” org. przez Urząd Miejski w Kołobrzegu, VII m-ce w Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej i w piłce ręcznej chłopców

  • Ciepłuch Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY, I m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym

  • Dymecki Michał – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku w kat. klas IV – VI praca literacka

  • Hudziak Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, VII m-ce w Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej i w piłce ręcznej chłopców

  • Majcher Natalia – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej IV m-ce w X edycji Powiatowego Konkursu Historycznego pn. „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu

  • Ozorowski Adrian – nagroda Dyrektora Szkoły, NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY, II m-ce w Mistrzostwa Miasta w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym

  • Sienkiewicz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie

  • Żuchniewicz Albert – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, finalista wojewódzkiego etapu w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, finalista wojewódzkiego etapu w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego org. przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu

VIc

  • Michalak Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,42; wzorowe zachowanie, II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch ist mein hobby” org. przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu

Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Bałuk Oliwia (IIIa), Kielniacz Aleksandra (IIIa) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w Turnieju Minisiatkówki o Puchar Kinder + Sport w Szczecinie

  • Igras Mateusz (IVc), Oleszuk Piotr (IIIa) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w Turnieju Mini siatkówki o Puchar Kinder + Sport w Szczecinie

  • Klasa Ic – nagroda Dyrektora Szkoły, najwyższa średnia przeczytanych książek w szkole w roku szkolnym 2009/2010

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2008/2009

Klasy I – III

Ia

  • Babiak Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009 w kategorii KANGUREK

  • Michlewicz Stanisław – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

  • Podgajna Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009 w kategorii KANGUREK

Ib

  • Zadka Jan – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

IIa

  • Minko Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

IIb

  • Biełoszycka Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

  • Góralski Dominik – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Kangurek (zdobył 54 pkt)

IIc

  • Olszewski Patryk – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Kangurek ( zdobył maksymalną liczbę punktów – 72 pkt)

  • Zatylny Dawid – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Kangurek (zdobył 54 pkt)

IIIa

  • Dorobek Agnieszka – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III

  • Duńczak Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, najwięcej przeczytanych książek w szkole w roku szkolnym 2008/2009

  • Parfin Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III

  • Trojanowska Justyna – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III

IIIb

  • Gonczaronek Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III

  • Gromek Sylwia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III

  • Lubińska Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Maluch, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III

  • Podstawska Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III

  • Szreter Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III

  • Warsicki Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie klas III

IIIc

  • Głowaczewska Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie klas III

  • Igras Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

  • Jończyk Szymon – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Maluch

Klasy IV – VI

IVa

  • Leszkiewicz Radosław – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wzorowe zachowanie

IVb

  • Włodarczyk Grzegorz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; bardzo dobre zachowanie

  • Pasikowska Alicja – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku

  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, II m-ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu

IVc

  • Grygiel Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; bardzo dobre zachowanie

  • Schulz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; bardzo dobre zachowanie

  • Skiba Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie, II m – ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, laureat Rejonowego Konkursu Ortograficznego org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu

  • Stawicka Karolina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie, nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning

IVd

  • Felton Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,36; wzorowe zachowanie

  • Michalak Karina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie, IV m – ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego SEZAM-SAW

Va

  • Falborska Magdalena – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

  • Sumińska Joanna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,75; wzorowe zachowanie, II m –ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, II m – ce w Miejskim Konkursie „Kołobrzeg, moja mała ojczyzna”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie MIX Historyczny org. przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

  • Zbylut Sandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie

Vb

  • Być Klaudia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; bardzo dobre zachowanie, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN

  • Dobrowolska Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; bardzo dobre zachowanie, nagroda za najciekawszy kalendarz szkół partnerskich na rok 2009 „Our calendar – The place where we live” w ramach projektu eTwinning

  • Dymecki Michał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; bardzo dobre zachowanie, nagroda za najciekawszy kalendarz szkół partnerskich na rok 2009 „Our calendar – The place where we live” w ramach projektu eTwinning

  • Hudziak Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; bardzo dobre zachowanie, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN

  • Majcher Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,30; wzorowe zachowanie, II m –ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, II m – ce w Miejskim Konkursie „Kołobrzeg, moja mała ojczyzna”

  • Żuchniewicz Albert – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; bardzo dobre zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Beniamin, III m –ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, laureat Ogólnopolskiego Konkursu MIX Matematyczno-Przyrodniczy org. przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

Vc

  • Michalak Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; wzorowe zachowanie, nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning

  • Siernicka Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, III m – ce w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Kiedy słyszę prawa dziecka to…”

VIa

  • Gregorek Sylwia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 36 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej

  • Olejnik Ewa – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning

  • Szwedo Adrianna – nagroda Dyrektora Szkoły

VIb

  • Kułakowska Magdalena – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, XIV m – ce w Konkursie Języka Angielskiego „Anglomaniak ‘2009”

VIc

  • Brzeziński Rafał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 4,80; bardzo dobre zachowanie

  • Być Maksymilian – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,30; bardzo dobre zachowanie, III m – ce

  • Góralski Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,20; bardzo dobre zachowanie

  • Kargul Michał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

  • Kozioł Jakub – nagroda Dyrektora Szkoły

  • Ludwiczak Piotr –nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce na 100m i 200m w Mistrzostwach Polski szkół w pływaniu

  • Piotrowski Kamil – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10; wzorowe zachowanie

  • Sobko Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10; bardzo dobre zachowanie

  • Wlizło Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10; wzorowe zachowanie, VII m – ce w Konkursie Języka Angielskiego „Anglomaniak ‘2009”


Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Karpiński Marcin (IVA), Markowski Kuba (IVA) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, III m-ce w IX Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców w kat. klas IVJusiak Marcin (VIA), Sumińska Joanna (VA), Majcher Natalia (VB) – II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Wokół Józefa Wybickiego i Hymnu Polskiego”

  • Jałoszyński Maciej (IVa), Karpiński Marcin (IVa), Markowski Kuba (IVa) – XII m-ce w X Międzynarodowym Turnieju w Mini Piłkę Siatkową w Drawsku Pomorskim

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2007/2008

Ib

  • Góralski Dominik – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w konkursie „Kartka świąteczna”
    org. przez Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu

  • Kałdus Weronika – nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście klas pierwszych

Ic

  • Dudek Wiktoria – nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych

  • Mateńko Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych

  • Nowicki Paweł – nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych

  • Zatylny Dawid – nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych

IIb

  • Podstawska Aleksandra – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda I stopnia (bardzo dobry wynik) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Kangurek”

IIc

  • Głowaczewska Julia – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda I stopnia (bardzo dobry wynik) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Kangurek”

  • Jończyk Szymon – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda I stopnia (bardzo dobry wynik) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Kangurek”

III B

  • Cherezińska Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku

  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, najlepszy wynik w teście kompetencji klas trzecich

  • Szwarc Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły za 100% frekwencji w roku szkolnym 2007/2008

III C

  • Stawicka Karolina – nagroda Dyrektora Szkoły, I miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” org. przez ZORD Koszalin i Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Kołobrzegu

III D

  • Królicki Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w szachach

IVA

  • Rutkowska Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wzorowe zachowanie

  • Sumińska Joanna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,63; wzorowe zachowanie, 100% frekwencji w roku szkolnym 2007/2008, III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Kołobrzeg – moje miasto”

  • Zbylut Sandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wzorowe zachowanie

IVB

  • Być Klaudia – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Maluch” śr. ocen 5,45; wzorowe zachowanie

  • Chwiałkowski Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Maluch”, śr. ocen 5,10;

  • Herba Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Maluch”, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 5,10;

  • Hudziak Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10;

  • Majcher Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, laureatka Konkursu Ortograficznego org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu, II m-ce w kat. klas IV w Rejonowym Konkursie Ortograficznym org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, śr. ocen 5,36; wzorowe zachowanie

  • Żuchniewicz Albert – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Maluch”, śr. ocen 5,18;

IVC

  • Michalak Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wzorowe zachowanie

VA

  • Gramek Damian – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku

  • Rydz-Klebański Wiktor – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku

VB

  • Kalinowska Izabela – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Beniamin”, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 5,17; wzorowe zachowanie

VC

  • Być Maksymilian – nagroda Dyrektora Szkoły za pracę w samorządzie uczniowskim, śr. ocen 5,41; wzorowe zachowanie, maksymalna liczba punktów (100 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego org. przez Oxford plus Educational – London Warszawa

  • Góralski Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10;

  • Kargul Michał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,16; wzorowe zachowanie

  • Kozioł Jakub – nagroda Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia sportowe

  • Ludwiczak Piotr – nagroda Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia sportowe

VIA

  • Cybruch Lucyna – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie po szkole podstawowej

  • Susik Joanna – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 5,20; wzorowe zachowanie

VIB

  • Bagiński Patryk – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego z Elementami Historii org. przez Kuratorium w Szczecinie, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2008” w kat. „Beniamin”, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie

  • Grochowski Oskar – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „Vocabulary Master” org. przez SP nr 4 w Kołobrzegu, wyróżnienie w Konkursie Literackim „Jak rozumiem zdrowie?” org. przez Zachodniopomorskie Centrum Promocji Zdrowia w Szczecinie,
    śr. ocen 5,16; wzorowe zachowanie

  • Przychódzko Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie

VIC

  • Gurzyński Dawid – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie po szkole podstawowej
    Kościelna Adrianna – nagroda Dyrektora Szkoły za pracę w samorządzie uczniowskim

  • Puchała Dariusz – nagroda Dyrektora Szkoły za szczególnie wyróżniającą się postawę podczas wizyty w partnerskiej szkole w Turcji w ramach programu Socrates Commenius

  • Sawicka Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły za 100% frekwencji w roku szkolnym 2007/2008

  • Stańczak Wiktoria – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 4,91.

Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Sienkiewicz Marta (IVB) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, V m-ce w Europie w Europejskim Roku Dialogu Miedzykulturowego ‘2008

  • Klasa II A (wych. klasy – p. Elżbieta Chłodnicka) – puchar Dyrektora Szkoły, I m-ce w czytelnictwie w szkole

Nagroda Dyrektora w roku szkolnym 2006/2007

Klasy I – III

IIa

  • Styliński Piotr – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’2007”

IIb

  • Włodarczyk Grzegorz – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’2007”

IIc

  • Skiba Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’2007”

IIIb

  • Chwiałkowski Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Maluch

  • Żuchniewicz Albert – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2007” w kat. Maluch

Klasy IV – VI

Va

  • Kociela Maciej – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin

Vb

  • Bagiński Patryk – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin

  • Bukowska Urszula –nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, II m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I m-ce w biegu na 60 m i na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, I m-ce w biegu na 100 m i na 300 m i w skoku w dal w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

  • Kolman Konrad – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pn. „Moje miasto” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu, IV m-ce w Rejonowym Konkursie Języka Niemieckiego w Koszalinie

  • Krstulowić Konrad – nagroda Dyrektora Szkoły, finalista na etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  • Manturewicz Marcin – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pn. „Moje miasto” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu

  • Olszewski Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pn. „Moje miasto” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu, III m-ce w skoku w dal w VIII Memoriału Michała Barty, IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, I m-ce w biegu na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym

  • Pilichowski Jonatan – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin

  • Reszczyński Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, finalista na etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin, III m-ce w biegu na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, I m-ce w biegu na 1000 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

VIb

  • Kubiak Damian – nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w skoku w dal i w biegu na 300 m w VIII Memoriału Michała Barty, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, II m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, II m-ce w biegu na 300 m i III m-ce w biegu na 60 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, II m-ce w skoku w dal w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

  • Pałaszewski Łukasz – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w skoku w dal i w biegu na 300 m w VIII Memoriału Michała Barty, II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I m-ce w biegu na 60 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, I m-ce w skoku w dal i II m-ce w biegu na 100 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

VIc

  • Lubińska Alicja – nagroda Dyrektora Szkoły, finalistka na etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii i Sztuki org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin

  • Pyjek Łukasz – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin