Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
NAJLEPSZE W MIEŚCIE! – Szkoła Podstawowa nr 6 im. J. Korczaka w Kołobrzegu

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1203

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1208
ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ:)
24 listopada 2014
LEKCJA EKOLOGII DLA NAJMŁODSZYCH:)
27 listopada 2014

NAJLEPSZE W MIEŚCIE!


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1203

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/spkolo01/public_html/domains/sp6.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1208

Dnia 21.11.2014r. (piątek) uczennice reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Miasta Kołobrzeg z Piłki Ręcznej. Dziewczęta wygrały z SP nr 3 i tym samym zdobyły I miejsce !!!

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Reprezentacja szkoły:
1.Trzcińska Marta – kl. 6b
2.Maciąg Marika – kl. 6b
3.Kacynel Paulina – kl. 6b
4.Hudziak Hanna – kl. 6c
5.Ciesak Klaudia – kl. 6c
6.Łazicka Paula – kl. 6c
7.Skubała Oliwia – kl. 6c
8.Bobrowicz Aleksandra – kl. 6c
9.Radomska Karolina – kl. 5c
10.Molis Aleksandra – kl. 5c
11.Jaworska Karolina – kl. 5c
12.Jaworska Małgorzata – kl. 5c

Nauczyciele wychowania fizycznego

Dodaj komentarz