XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY  „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ”
31 grudnia 2017
NAJPIĘKNIEJSZA MASKA KARNAWAŁOWA!!
31 grudnia 2017

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORIGAMI „MAGIA ZAMKNIĘTA W PAPIERZE” VII EDYCJA „ŁĄKI, POLA i POLANY”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORIGAMI:

 • termin składania prac: do 12 stycznia 2018r.UCZESTNICY:
  Konkurs  przeznaczony  jest  dla  wszystkich  miłośników  składania  papieru  zamieszkałych  na  terenie Polski.WARUNKI UCZESTNICTWA:
  Należy  indywidualnie  wykonać  pracę  (obraz)  związaną  tematycznie  z  łąką,  polem,  polaną  (kwiaty, rośliny,  charakterystyczne  zwierzęta  i  owady,  i  inne).  Elementy  obrazu  należy  wykonać  w  technice origami (płaskiej lub przestrzennej). Dopuszczalne jest użycie kleju w celu połączenia elementów, nie wolno  nacinać  kartki  w  trakcie  składania.  Można  wykorzystać  dodatki,  np.  kamyczki,  liście,  i  inne  do ozdobienia pracy. Każdy uczestnik może złożyć na konkurs tylko 1 pracę. Do  pracy  należy  przykleić  metryczkę  (imię,  nazwisko,  kategoria,  placówka,  klasa  lub  indywidualnie) oraz wypełnić kartę zgłoszenia i oświadczenie. Karty zgłoszenia oraz oświadczeń prosimy nie przyklejaćdo pracy. Prace bez metryczki, bez karty zgłoszenia oraz oświadczenia nie będą oceniane.

  KATEGORIE:
  Prace będą oceniane w kategoriach:
  • „maluchy” – przedszkolaki
  • „dzieci” – uczniowie klas 1-3 SP
  • „starszaki” – uczniowie klas 4-6 SP
  • „nastolatki” – klasy 7 SP oraz uczniowie gimnazjów

  FORMAT I WIELKOŚĆ PRACY :
  Pracę (obraz) do powieszenia na ścianie należy wykonać na tekturze kwadratowej o boku 35 cm. Praca może  zajmować  całą  powierzchnię  lub  jej  część.  Elementy  (origami  lub  dodatki)  mogą  być przestrzenne, ale żadne nie mogą wystawać poza obszar pracy.

  KRYTERIA OCENY:
  Jury  oceniać  będzie  zgodność  pracy  z  tematem  konkursu,  kompozycję  i  estetykę  pracy,  oryginalność wykonania, trudność złożeń, dobór koloru i papieru.

Regulamin_Karta Zgłoszenia_Oświadczenie_Metryczka

 

 

Dodaj komentarz