Osiągnięcia dydaktyczne i sportowe

2012/2013

W dniach 14 – 15 lutego 2013r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców.
W dniu 14 lutego rywalizowały dziewczęta z SP Dźwirzyno, SP Ustronie Morskie oraz reprezentantki z naszej Szkoły w składzie:
Bałuk Oliwia, Pokorska Dominika, Dudek Wiktoria, Dudek Paulina, Trzcińska Monika, Skubisz Julia, Banasiak Małgorzata, Góral Nina, Ślusarska Paulina, Kałdus Weronika, Kurek Karolina, Molis Klaudia.

Rozgrywki przebiegały następująco:
SP 6 KG – SP Ustronie            9 – 5
SP. Dźwirzyno – SP.Ustronie   9 – 5
SP  6 KG – SP Dźwirzyno       11 – 7

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 Kołobrzeg
II miejsce – Szkoła Podstawowa Dźwirzyno
III miejsce – Szkoła Podstawowa  Ustronie Morskie

W dniu 15.02.2013r. grali chłopcy z następujących szkół:
Szkoły Podstawowej z Dźwirzyna, Szkoły Podstawowej z Siemyśla oraz z Szkoły Podstawowej  nr 6 z Kołobrzegu w następującym składzie: Markowski Szymon, Kotowicz Kuba, Bauer Gabriel, Jagielski Damian, Kmiecik Kevin, Golon Kuba, Lewandowski Patryk, Paluszkiewicz Patryk, Babiak Filip, Stojke Kuba, Jakubik Maciej, Dawid Aleksy.

SP 6 KG – SP Dźwirzyno            14 – 9
SP 6 KG – SP Siemyśl                7 – 4
SP Siemyśl – SP Dźwirzyno       12 – 12

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 Kołobrzeg
II miejsce – Szkoła Podstawowa Siemyśl
III miejsce – Szkoła Podstawowa  Dźwirzyno

Oba zespołu z naszej szkoły uzyskały awans do Ćwierć finału Mistrzostw Województwa.
Opiekunowie: D.Cholka, P.Bogdanowicz, B.Rosińska

2010/2011

W miesiącu październiku i listopadzie 2010r. w naszej szkole zostały przeprowadzone Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną oraz w mini piłkę siatkową – szczebel gminny. Dziewczęta i chłopcy biorący udział w zawodach godnie reprezentowali szkołę zajmując I miejsca w grach zespołowych.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Piłka ręczna (chłopcy) Piłka ręczna (dziewczęta)
R. Hliniak
D. Jarzyński
M. Igras
M. Karpiński
M. Jałoszyński
K. Markowski
P. Bukowski
M. Miśta
M. Jasnoch
K. Królicki
G. Włodarczyk
N. Sandrzyk
N. Szwarc
A. Susik
P. Durlik
W. Rębacz
M Szczęsna
A. Kielniacz
M. Wilczewska
A. Parfin
K. Sienkiewicz
O. Olech
N. Bagińska
Piłka siatkowa (chłopcy) Piłka siatkowa (dziewczęta)
T. Zaręba
A. Oleszuk
S. Bartwanowicz
M. Jasnoch
M. Igras
M. Karpiński
M. Jałoszyński
K. Markowski
P. Bukowski
M. Miśta
N. Sandrzyk
P. Durlik
M. Szczęsna
A. Kielniacz
O. Bałuk
M. Wilczewska
J. Barda
A. Wnukowska

W IMS w mini piłkę koszykową zajęliśmy II miejsce w mieście.

Szkołę reprezentowali kolejno uczniowie:
A. Jurkiewicz
R. Hliniak
M. Igras
G. Włodarczyk
M. Masłowski
J. Zaleski
W. Bednarczyk
K. Markowski
M. Miśta
M. Jałoszyński
M. Karpiński

Opiekunowie:
D. Cholka
J. Włodarczyk
B. Rosińska