Występ naszej uczennicy
13 lutego 2018
WYNIKI KONKURSU „NAJPIEKNIEJSZA MASKA KARNAWAŁOWA”
13 lutego 2018

„PenPal- przyjaciel korespondencyjny”. Projekt z j.angielskiego dla klas 4d i 4e.

Od lutego klasy 4d i 4e biorą udział w międzynarodowym projekcie z języka angielskiego „PenPal – przyjaciel korespondencyjny”. Wspólnie ze szkołą partnerską z Hiszpanii uczniowie realizują projekt któremu patronują programy e-Twinning oraz Erasmus+. Współpraca polega na wymianie listów pomiędzy uczniami. Korespondencja będzie odbywała się tylko w języku angielskim. Udział uczniów w projekcie sprzyja rozwijaniu kompetencji językowych, pomaga poznać rówieśników z Hiszpanii, a także rozwinąć zdolności komunikowania się w języku angielskim.
Agnieszka Socha, Mariola Stańczak